Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20250512

|

Model: UNI_WS_1000B

Outlet Zmiękczacz wody - 12,5 l - ≤ 0,5 m³/h

1949,00 zł 2429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2429,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – zmiękczacz wody z zaworem sterowanym mikroprocesorem
  • Dopasowanie – przy objętości żywicy 12,5 l, system odwapniania jest idealny dla gospodarstw domowych i firm
  • Kompaktowość – dzięki smukłej konstrukcji urządzenie można zamontować również pod zlewem
  • Prostota – intuicyjny dotykowy wyświetlacz LED i automatyczne sterowanie przez mikroprocesor ułatwiają obsługę
  • Bezpieczeństwo – woda nienadająca się do użytku jest doprowadzana do kanalizacji przez odpowiednie przyłącze

OPIS PRODUKTU

Bezobsługowy zmiękczacz wody

Przemysłowy zmiękczacz wody marki Uniprodo sprawdzi się m.in. w restauracjach, barach, hotelach. Nadaje się również do użytku domowego. Model UNI_WS_1000B to świetny sposób na jednoczesne oczyszczanie i zmiękczanie wody! Nie tylko poprawia jakość wody pitnej, a tym samym smak potraw, kawy czy herbaty, ale przedłuża żywotność rurociągów, systemów grzewczych, kotłów, pralek, czajników i ekspresów do kawy.

Całkowicie zmiękczona woda dzięki sterowanemu mikroprocesorowo zaworowi

Instalacja i obsługa zmiękczacza wody są bardzo proste. Instalację opisano krok po kroku w instrukcji. Dzięki smukłej konstrukcji system odkamieniania łatwo zainstalujesz pod umywalkami na mniejszej powierzchni. Po uruchomieniu systemu automatyczny zawór ze zintegrowanym mikroprocesorem zapewnia płynną pracę i automatyczną regulację zmiękczacza wody. Proces czyszczenia jest kontrolowany i monitorowany za pomocą 24-godzinnego timera i wyświetlacza dotykowego LED. Zmiękczacz jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu, wystarczy regularnie uzupełniać sól.

Działanie odkamieniacza wody opiera się na zasadzie wymiany jonowej, która niezawodnie usuwa z wody wapń i magnez. Odpowiada za to rdzeń systemu zmiękczania wody wykonany z żywicy. Dzięki pojemności 12,5 l żywicy model oferuje miękką wodę dla gospodarstw domowych i budynków zamieszkanych przez 2-4 osoby. Przy ciśnieniu 0,15-0,5 MPa można zmiękczać i zużywać od ≤ 0,5 m³ wody na godzinę. Dzięki podłączeniu do kanalizacji pozostała woda odprowadzana jest bezpośrednio do kanalizacji.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie