W obniżonej cenie
(2) Opinie

Produkt: EX10250518

|

Model: UNI_TRAILER_16

Przyczepka rowerowa - 35 kg - odblaski - plandeka

469,00 zł 519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 519,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – stabilna rama ze zderzakiem, szerokie koła 16" (40 cm), układ hamulcowy i odblaski
  • Idealne dopasowanie – dzięki uniwersalnemu zaczepowi nadającemu się do wszystkich popularnych modeli rowerów
  • Wytrzymałość – do przewożenia towarów o łącznej wadze 35 kg
  • Pojemność – obszerny kosz o wymiarach 58 x 41 x 30 cm
  • Wodoodporność – syntetyczny materiał doskonale chroni przewożone przedmioty

OPIS PRODUKTU

Wygoda dzięki bezpiecznej przyczepce rowerowej od Uniprodo

Przyczepka rowerowa UNI_TRAILER_16 marki Uniprodo jest praktycznym i wygodnym środkiem transportu. Sprawdzi się w codziennym użytkowaniu lub podczas długich wycieczek. Odznacza się łatwością w montażu, zwinnością i bezpieczeństwem. Sprzęt oferuje dużo miejsca na bagaż. Dzięki swojej solidności wózek jest nie tylko idealny dla pojedynczych gospodarstw domowych lub rodzin, ale także świetny jako uzupełnienie oferty profesjonalnych wypożyczalni rowerów.

Wózek rowerowy jako element zdrowego stylu życia

Sport i zdrowie w połączeniu z ekologicznym transportem? Wszechstronna przyczepka jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki uniwersalnemu zaczepowi można ją szybko przymocować do wszystkich typów rowerów. Stabilna i bardzo szeroka rama wykonana ze stalowych rurek jest szczególnie wytrzymała i znosi obciążenie do 35 kg.

Model UNI_TRAILER_16 charakteryzuje się również bezpieczeństwem: szerokie koła pneumatyczne o śr. 16" (40 cm) zapewniają stabilną jazdę i zapobiegają przewróceniu się przyczepki. Dla lepszej widoczności, nawet w ciemności, po bokach oraz z przodu i z tyłu przyczepki zamontowano odblaski. Dzięki hydrofobowej plandece (poliester typu Oxford 600D) świetnie chronione są także przewożone na pace przedmioty.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

01.06.2023

Peräkärry on erittäin hyvän oloinen, ainut iso virhe on vetoaisan pituus joka minun polkupyörässä jää 40-50mm liian lyhyeksi. Vaikka tuon pitäisi sopia suurimpaan osaan perus pyöriä. Sekä pyöräjarrulla tarkoitetaan luultavammin seisontatukea, kun mitään jarrua ei ole. Tuohon vetoaisan pituus ongelmaan ehdottaisin, että valmistajalta saisi tilata myös jatkopalan jolloinka se kävisi kaikkiin pyöriin. Nyt sen joutuu tekemään itse.