(2) Opinie

Produkt: EX10250274

|

Model: UNI_POOL_HOSE_32/15

Wąż basenowy - Ø32 mm - 15 m

149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do różnych rodzajów basenów dzięki regulacji długości
  • Elastyczność – wężem można dowolnie manewrować
  • Trwałość – wykonany z solidnego tworzywa sztucznego

OPIS PRODUKTU

Wąż basenowy Uniprodo

Wysokiej jakości wąż basenowy marki Uniprodo stworzony został z myślą o użytku wraz z odkurzaczami do basenów. Charakteryzuje się regulowaną długością, a także wykonaniem z lekkich, lecz bardzo solidnych materiałów.                

Wąż do basenu UNI_POOL_HOSE_32/15 – opis

Uniwersalność produktu od Uniprodo wynika z jego wymiarów. Dzięki długości sięgającej do 15 m oraz średnicy 32 mm, wąż nadaje się do użytku zarówno w basenach wkopywanych, jak i naziemnych.           

Regulacja długości modelu UNI_POOL_HOSE_32/15 przebiega bardzo łatwo i sprawnie. Wąż podzielony jest bowiem na 15 odcinków, które można wsuwać lub wysuwać osiągając tym samym długość aż do 15 m.

Solidna konstrukcja węża do basenu Uniprodo wynika z faktu, że wykonano go z lekkiego, lecz bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Jest więc bardzo elastyczny, dzięki czemu można nim bardzo łatwo manewrować. Ponadto przez długi czas zachowa swą funkcjonalność.      

Prezentowany wąż basenowy to znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy koniecznym jest zadbanie o czystość basenu. Uniwersalny model UNI_POOL_HOSE_32/15 charakteryzuje się regulowaną długością, a także elastyczną, lecz bardzo trwałą konstrukcją. Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu marki Uniprodo, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich korzystnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.5

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Snabb leverans, inget att klaga på