Produkt: EX10250630

|

Model: UNI_WATER_54

Wylewka wodospadowa - 35 cm - oświetlenie LED - niebieski - wypływ wody 310 mm

819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kojący wpływ – długość 35 cm zapewnia stały, równomierny przepływ wody
  • Estetyka – przyjemne oświetlenie LED w kolorze niebieskim
  • Wszechstronność – atrakcja w ogrodach, basenach, stawach lub w kombinacji kilku stopni jako kaskada
  • Wytrzymałość – trwała konstrukcja z akrylu
  • Prostota – montaż na ścianie lub murze w zaledwie kilku krokach

OPIS PRODUKTU

Przyjemność dla zmysłów: Twoja wylewka wodospadowa z oświetleniem LED

Światło jest przyciemnione, kojąca woda faluje. Możesz wyczarować tę relaksującą atmosferę dzięki wylewce wodospadowej Uniprodo. Miłe dla ucha pluskanie zapewnia równomierny przepływ wody z wylewki o długości 35 cm. Ekonomiczne światło LED tworzy wizualne akcenty.

Estetyczna fontanna basenowa do ogrodu z kojącymi dźwiękami dzięki Uniprodo

Wylewka wody tworzy punkt początkowy Twojego wodospadu. Gdy tylko niecka, do której przymocowane jest urządzenie, wypełni się wodą, spływa ona po krawędzi o szerokości 310 mm jak wodospad. Kaskady wody, jej ruch i szum zapewniają czysty relaks. Dzięki zintegrowanym diodom w kolorze niebieskim możesz także wywołać efekty świetlne. Wylewka wodospadowa zużywa oszczędnie 24 W. Oświetlenie jest chronione przed bryzgającą wodą ze wszystkich stron dzięki klasie ochrony IP44.

Chcesz powitać swoich gości klimatyczną strefą wejściową? Stwórz więc przyciągającą wzrok fontannę LED do basenu. Wylewka wodospadowa jest łatwa do złożenia i zamontowania, zarówno na ścianie, jak i na murze. Dzięki miękkiemu światłu wprowadzisz przytulną atmosferę do najmniejszej przestrzeni.

Łatwa w pielęgnacji i trwała fontanna do basenu, ogrodu, stawu i strefy wejściowej

Wylewkę wodospadową wykonano z mocnego akrylu. Chroni to przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słoną lub chlorowaną wodę. Materiał jest bardzo łatwy w konserwacji i przekonuje długą żywotnością. Stwórz fantastyczną ozdobę wodną w swoim ogrodzie, na tarasie lub w basenie!

DANE TECHNICZNE