W obniżonej cenie

Produkt: EX10250297

|

Model: UNI_WATER_07

Wylewka wodospadowa - 45 cm - stal nierdzewna

229,00 zł 269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 269,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – do każdego ogrodu czy basenu
  • Funkcjonalność – stabilny strumień wody z efektem wodospadu
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej odpornej na działanie niskiej temperatury, rdzę oraz uszkodzenia

OPIS PRODUKTU

Kaskada ogrodowa - wodospad - 45 cm

Fontanna ze stali nierdzewnej marki Uniprodo to świetny sposób na upiększenie ogrodu, zapewniający jednocześnie przyjemny odpoczynek przy relaksującym szumie spływającej wody. Model UNI_WATER_07 nadaje się także do montażu przy basenie, oczku wodnym lub stawie.

Fontanna ogrodowa marki Uniprodo – opis

Uniwersalność wodospadu została zapewniona przez jego kompaktowość (szer. 45 cm), dzięki czemu możliwe jest zamontowanie go zarówno w ścianie, jak i przy zbiorniku wodnym. Stabilny przepływ sprawia, że każdy ogród nabierze blasku, a miły dla ucha szum pomoże odprężyć się po ciężkim dniu. Po zamontowaniu w oczku wodnym czy stawie zapewnia nie tylko piękną ozdobę, ale także dostarcza świeżej wody rybom, roślinom i zwierzętom domowym.

Trwałość urządzenia osiągnięta została przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów – przede wszystkim stali nierdzewnej 304 odpornej na działanie chloru czy soli morskiej, a także zimowych temperatur. Tworzywo to nie koroduje ani nie pozostają na nim zacieki z wody. Jest bezpieczne dla środowiska i zdrowia poprzez swoją biologiczną obojętność.

Wodospad basenowy UNI_WATER_07 sprawi, że każdy basen, staw czy oczko wodne, a także ogród zyskają dodatkowy urok. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej fontanna jest również praktyczna – dotlenia wodę oraz wspomaga jej cyrkulację. Wybierz już dziś kaskadę wodną od Uniprodo i ciesz się odpoczynkiem na łonie natury!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA