W obniżonej cenie
Liczba opinii: (4)

Zmiękczacz wody 2w1 - w tym filtr wodny - 2-4 osoby - 4 l żywicy

1449,00 zł 1699,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10250511

|

Model : UNI_WS_5000PLUS

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1699,00 zł

Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1449,00 zł
3+
5%
1376,55 zł
5+
10%
1304,10 zł
10+
15%
1231,65 zł
Kluczowe informacje
  • Dokładność – filtr do wody i zmiękczacz wody w jednym, tylko filtrowana lub odwapniona woda może być używana przez oddzielne przyłącza
  • Dopasowanie – przy objętości żywicy 4 l,  system odwapniania jest idealny dla gospodarstw domowych i firm z 2-4 osobami
  • Kompaktowość – smukła konstrukcja i wyjmowana, elastyczna jednostka sterująca mogą być również zainstalowane pod zlewem
  • Prostota – intuicyjny wyświetlacz dotykowy i automatyczne sterowanie za pomocą mikroprocesora ułatwiają obsługę
  • Bezpieczeństwo – woda nienadająca się do użytku jest wprowadzana do kanalizacji odpowiednim przyłączem
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Zmiękczacz wody - automatyczny

Przemysłowy zmiękczacz wody marki Uniprodo nie tylko poprawia jakość wody pitnej, a tym samym smak potraw, kawy czy herbaty. Wydłuża też żywotność rur, systemów grzewczych, bojlerów, pralek lub czajników i ekspresów do kawy. Używaj systemów zmiękczania wody z gamy Uniprodo dla zdrowszego i łatwiejszego życia dzięki optymalnej jakości wody!

Stacja zmiękczająca Uniprodo – opis

System odwapniania wraz z filtrem wody zapewnia czystą wodę w dwóch krokach. Najpierw woda jest przepuszczana przez filtr z węglem aktywnym, który niezawodnie usuwa zanieczyszczenia. Woda zostaje następnie odkamieniona. Zawartość żywicy i wkład z węglem aktywnym są od siebie oddzielone, nie dochodzi do wzajemnego zanieczyszczenia. Procesem steruje automatyczny zawór z mikroprocesorem. W zależności od potrzeb lub upodobań wodę możesz filtrować lub używać po jej dodatkowym zmiękczeniu. Znajdziesz dwa oddzielne połączenia do tego celu.
Kompaktowa i estetyczna konstrukcja nadaje się do zainstalowania pod zlewem nawet wtedy, kiedy jest tam mało miejsca. Pracę zmiękczacza wody można kontrolować nawet w wąskiej przestrzeni dzięki wyświetlaczowi LED. Dotykowy panel ułatwia obsługę. Funkcja blokady zapobiega przypadkowej zmianie ustawień. 
Wysokiej klasy automatyczny zawór ASFU2-C z wbudowanym procesorem i elektronicznym wodomierzem monitoruje przepływ wody, dostosowując odpowiednio proces regeneracji (22 min). Zarówno zmiękczanie, jak i regeneracja odbywają się automatycznie. Okresowo należy jedynie uzupełniać sól do regeneracji żywicy. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

2 lata temu Opublikowano na Expondo France

Dobry produkt

Łatwy w instalacji, pewne trudności z programowaniem, nie mogę wejść do menu. Urządzenie dostosowane do moich potrzeb, czyli zaopatrzenie w wodę kotła i pralki. Bardzo zadowolony z tego urządzenia.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Sweden

Zmiękczacz wody 2 w 1

panel sterowania jest w języku chińskim! Zła instrukcja obsługi

Odpowiedź od

Dziękujemy za Twoją opinię, stale pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i usług.
Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Belgium

Bardzo dobrze, ale...

Bardzo dobre i jakościowe urządzenie najwyraźniej ale mi nie odpowiada, ponieważ jest zarówno zmiękczaczem wody, jak i filtrem z węglem aktywnym do osobnego kranu! Zachowaj ostrożność przed zakupem! Dziękuję bardzo firmie Expondo za odebranie mi go.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Spain

DOBRZE DZIAŁA W ZMYWARCE PRZEMYSŁOWEJ.

NA POCZĄTKU, PONIEWAŻ MENU POJAWIŁO SIĘ DOMYŚLNIE W JĘZYKU CHIŃSKIM, NIE MOGŁAM GO URUCHOMIĆ. CIŚNIENIE ODKAMIENIANEGO WYLOTU OBNIŻA SIĘ WYSTARCZAJĄCO I MOŻE NIEKTÓRE URZĄDZENIA NIE DZIAŁAJĄ TAK, JAK POWINNO.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty