1 - 12 z 12 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Jakość wody wodociągowej często pozostawia wiele do życzenia. Aby pozbyć się z niej niechcianych dodatków typu chlor oraz ewentualnych zanieczyszczeń, warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do uzdatniania. Oferowane w tej kategorii filtry do wody oraz filtry odwróconej osmozy pozwolą skutecznie oczyścić kranówkę oraz nadać jej doskonały smak. Produkty znajdą zastosowanie zarówno w biurach, ośrodkach SPA & Wellness, sanatoriach, szkołach, jak i domach miłośników zdrowego stylu życia. Oczyszczonej wody można użyć do bezpośredniego spożycia lub wykorzystać w specjalistycznych urządzeniach.

Filtry podzlewowe i dzbanki do każdej kuchni

Marka Aquaphor oddaje do użytku szereg praktycznych filtrów podzlewowych, które umożliwiają otrzymanie bardzo smacznej wody do picia. Wynika to z ich trzystopniowej budowy. Filtry zgrubne wychwytują wszelkie większe zanieczyszczenia, kolejne o skuteczności dochodzącej do 99,99% usuwają wirusy, bakterie oraz związki organiczne. Niektóre modele dodatkowo skutecznie zmiękczą wodę. Są to urządzenia kompaktowe, które bez trudu zmieszczą się pod baterią zlewozmywakową. Oferowane filtry można także zainstalować do profesjonalnego dystrybutora fontannowego.

Dzbanki filtrujące do wody zostaną docenione przez odbiorców prywatnych. Sprawdzą się także np. w hotelach. Dzięki swojej poręczności dzbanek wypełniony przefiltrowaną wodą będzie zawsze pod ręką. Rozwiązanie to eliminuje konieczność kupowania wody butelkowanej – jest korzystne dla środowiska oraz kieszeni.

Filtry odwróconej osmozy to doskonała skuteczność

Bardziej zaawansowane urządzenia oparto na zjawisku dyfuzji dwóch roztworów o różnym stężeniu przez błonę półprzepuszczalną. Dzięki zastosowaniu złożonych filtrów węglowych, polipropylenowych oraz membrany osmotycznej uzyskuje się wodę krystalicznie czystą, o jakości wody źródlanej. Zmiękczenie oraz możliwość mineralizacji w cenne składniki typu wapń, magnez, sód i potas (w zależności od modelu) to kolejne zalety oferowanych systemów odwróconej osmozy. Wysoka wydajność sięgająca nawet 450 l/24 h sprawia, że znajdą zastosowanie w kuchniach pracowniczych czy ośrodkach odnowy biologicznej.

Przekonaj się o zaletach produktów marki Aquaphor, zamów je z dostawą pod drzwi!