Wciągarki łańcuchowe grzechotkowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Grzechotkowa wciągarka łańcuchowa (tzw. wielokrążek grzechotkowy) charakteryzuje się prostą konstrukcją. Mechanizm grzechotki pozwala łatwo podnosić i opuszczać ładunek (należy ciągnąć za łańcuch). Przeskok zapadki następuje po przesunięciu dźwigni o kilka stopni w lewo i prawo albo w konsekwencji całego obrotu (zgodnie z ruchem wskazówek zegara).

Prosta, ręczna obsługa to nie jedyna zaleta podnośników. Charakteryzują się one również dużym bezpieczeństwem użytkowania. Wciągarki łańcuchowe grzechotkowe posiadają przełącznik zmiany biegów zapewniający podnoszenie, opuszczanie i zatrzymanie procesu. Hak do zawieszania ładunku wyposażono w zapadkę bezpieczeństwa, która zabezpiecza przedmiot przed zsuwaniem.

Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy – zasada działania

Dostępne w sklepie expondo.pl modele, podobnie jak elektronarzędzia, dysponują różnymi wielkościami parametrów. W przypadku wciągarek jest to udźwig. Nasza strona internetowa daje możliwość zamówienia dowolnego sprzętu w zależności od potrzeb. Odmienne warianty pozwalają podnosić ładunki o masie np. 500 kg, 3 lub 6 ton.

Wciągarka łańcuchowa należy do sprzętów o dużej funkcjonalności. Spisze się w czasie przeładunku towarów, budowy (np. w podnoszeniu worków z materiałami), prac gospodarskich, wymontowywaniu silników pojazdów w warsztatach samochodowych czy przenoszeniu stalowych konstrukcji w zakładach przemysłowych (m.in. w stoczniach).

Wciągarki łańcuchowe – solidność i funkcjonalność

Jeśli szukasz solidnego sprzętu, który nie wymaga zewnętrznych ani zewnętrznych źródeł zasilania (jest całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego), to wybierz markę Steinberg Systems! Pozwoliła się ona poznać jako producent nowoczesnych wag platformowych. Wciągarkę łańcuchową grzechotkową obsługuje się manualnie. Zgodnie z przepisami BHP można jej używać również w tzw. strefach zagrożonych wybuchem.

Każdy produkt dostępny w asortymencie sklepu expondo.pl charakteryzuje się wykonaniem z dużą dbałością o detale i zastosowaniem trwałych materiałów nadających się do codziennej, regularnej eksploatacji. Identyczne cechy mają wciągarki łańcuchowe grzechotkowe. Posiadają one solidną konstrukcję ze stali (w tym oba haki). Dźwignię uruchamiające grzechotkę wyposażono w antypoślizgową warstwę gumy.

Za sprawą prezentowanych podnośników łańcuchowych wykonywanie zadań w fabrykach, warsztatach, gospodarstwach i na budowach stanie się bezpieczniejsze, łatwiejsze oraz wydajniejsze. Wciągnik łańcuchowy sprawia, że silnik samochodowy, worek zboża czy element stalowej konstrukcji znajdzie się na wybranej wysokości bez dużego wysiłku.

Sklep internetowy expondo.pl od wielu lat zaopatruje różne przedsiębiorstwa w profesjonalne urządzenia, np. młoty wyburzeniowe, szlifierki czy wagi. Na naszej stronie znajdziesz wiele produktów marek Steinberg Systems i MSW, które usprawnią codzienne wypełnianie obowiązków zawodowych w warsztacie rzemieślniczym, firmie budowlanej czy zakładzie przemysłowym (np. hucie i kopalni). Podczas procesu zamawiania sprzętu możesz liczyć na nasz wykwalifikowany personel.