Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Welbach to niemiecka marka znana z profesjonalnego sprzętu spawalniczego dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie. W swojej ofercie posiada nowoczesne maski spawalnicze, spawarki TIG, MMA, MIG/MAG, przecinarki plazmowe oraz zaawansowane technologicznie maszyny wielofunkcyjne. Sprzęt tego doświadczonego, sprawdzonego producenta nadaje się do najtrudniejszych zadań spawalniczych wykonywanych w branży produkcyjnej lub przemysłowej. Urządzenia Welbach charakteryzują się wydajnością i niezawodnością.

Maszyny Welbach stworzone dla profesjonalistów

Istnieją przynajmniej trzy powody, dla których warto bliżej przyjrzeć się marce Welbach. Po pierwsze – innowacyjne, zaawansowane technologie. Inżynierowie pracujący nad koncepcją produktów w większości wypadków postawili na sterowanie cyfrowe. W proces projektowania oraz wykonania mikroprocesorów i innych podzespołów zaangażowali się liderzy z branży elektronicznej.

Po drugie – solidna, wytrzymała konstrukcja zwieńczona przejrzystym, ergonomicznym panelem sterowania. Spawarki oraz przecinarki plazmowe sygnowane przez markę Welbach nadają się do zadań produkcyjnych i przemysłowych. Dzięki intuicyjnej obsłudze przypadną również do gustu ambitnym poczatkującym. Po trzecie wreszcie, przecinarki plazmowe wyposażone są w palniki renomowanej marki TRAFIMET.

Urządzenia Welbach to sprzęt stworzony przez doświadczonych specjalistów z branży mechanicznej specjalnie dla specjalistów z dziedziny spawalnictwa. Maszyny te cenione są za perfekcyjne wykonanie pozytywnie wpływające na żywotność sprzętu.

W sklepie expondo.pl znajdziesz również oryginalne akcesoria spawalnicze, a także części zapasowe, które pomogą Ci utrzymać spawarkę/przecinarkę w doskonałej kondycji.

Wydajna praca ze spawarkami i przecinarkami od Welbach

Sprzęt marki Welbach wyróżnia się szeregiem udogodnień zwiększających wygodę spawacza i precyzję spoiny. Opcjonalnie spawarki posiadają takie funkcje jak: Puls, 2 i 4 TAKT czy płynną regulację prądu spawania.

W bogatej ofercie znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci na obróbkę wszystkich materiałów spawalnych i tych przewodzących prąd elektryczny. Potrzebujesz wydajnego sprzętu do cięcia metali? W takim razie zapoznaj się z naszą propozycją przecinarek plazmowych. Musisz wykonać precyzyjną spoinę na cienkim materiale? Sprawdź spawarki TIG i migomaty Welbach. A może potrzebujesz jednej, uniwersalnej maszyny pozwalającej na pracę w kilku trybach? Jeśli tak, to z pewnością zainteresują Cię spawarki wielofunkcyjne cenione zwłaszcza przez zawodowych spawaczy.

W sklepie expondo.pl znajdziesz urządzenia przydatne na wszystkich etapach obróbki metali: od pieców tyglowych marki Goldbrunn, po satyniarki od MSW. Dzięki bogatej, różnorodnej ofercie w jednym miejscu możesz znaleźć wyposażenie dla profesjonalnej spawalni, warsztatu naprawczego czy przydomowej pracowni.