Węże ciśnieniowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 14 z 14 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W wielu warsztatach motoryzacyjnych i nie tylko coraz częściej wykorzystuje się narzędzia pneumatyczne. Zasilane są przez sprężone powietrze wytwarzane przez kompresory. Jednak, żeby można było wygodnie korzystać z takich urządzeń, potrzebne są węże ciśnieniowe. Gdzie takie znajdziesz?

Sklep expondo.pl oferuje szeroki wybór przewodów pneumatycznych niemieckiej marki MSW. Stworzono je z myślą o zapewnieniu dostępu do sprężonego powietrza i wody pod ciśnieniem na duże odległości. Nie tylko są one praktyczne, ale za sprawą zwijaczy nie zajmują wiele miejsca w warsztacie. Węże ciśnieniowe stanowią idealny dodatek do narzędzi pneumatycznych oraz kompresorów powietrza marki MSW.

Węże ciśnieniowe do powietrza i wody

O praktyczności prezentowanych węży ciśnieniowych świadczy ich bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystasz je zarówno do doprowadzenia sprężonego powietrza do narzędzi pneumatycznych, jak i wody do zbiorników czy myjek ciśnieniowych. Jest to możliwe za sprawą przemyślanej konstrukcji przewodów. Wykonano je bowiem z wytrzymałej gumy znoszącej niskie i wysokie temperatury. Ponadto dysponujemy modelami przystosowane do wody o temp. nawet 100°C! Dzięki swojej budowie węże pneumatyczne nie pękają i nie puchną, co jest gwarancją wieloletniej użyteczności.

Węże pneumatyczne ze zwijaczami

W sklepie expondo.pl znajdziesz przewody ciśnieniowe o długości nawet 45 m! Niezależnie jednak od tego, jak długi ma być wybrany przez Ciebie model, możesz mieć pewność, że nie zajmie on dużo miejsca w warsztacie czy garażu. Każdy wąż dostarczany jest ze zwijaczem do wygodnego przechowywania całości. Nie tylko pozwalają utrzymać porządek w pracowni, ale i minimalizują ryzyko potknięcia o leżący przewód. Do wyboru masz produkty zwijane ręcznie za pomocą korby lub z mechanizmem automatycznie nawijającym wąż na bęben. Zastosowano w nich hamulce pozwalające wysunąć pożądaną długość. Zwijacze możesz wygodnie zamontować na ścianie.