Nowy

Produkt: EX10280331

|

Model: WIE-BK-60

Miodarka - radialna - elektryczna - 4-ramkowa

1879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – kosz o wewnętrznej średnicy 47 cm mieści 4 ramki o maksymalnych wymiarach 500 x 260 mm
  • Regulacja – miodarka ma moc 140 W i oferuje 10 poziomów prędkości wirowania
  • Prostota – napełnianie miodu bez kapania dzięki podwyższeniu i kurkowi spustowemu
  • Stabilność – trzy solidne żelazne nogi, które również ułatwiają napełnianie
  • Higieniczność – konstrukcja ze stali nierdzewnej jest bardzo łatwa w czyszczeniu

OPIS PRODUKTU

Wysokiej jakości miodarka 4-ramkowa ze stali nierdzewnej

Wirówka do miodu to jedno z najważniejszych narzędzi pszczelarza. Elektryczna miodarka radialna marki Wiesenfield mieści 4 ramki i jest idealna zarówno do małych, jak i prywatnych pasiek.

Elektryczna wirówka do miodu do wydajnego i szybkiego zbioru

Miodarki radialne, takie jak model WIE-BK-60, umożliwiają łatwe spływanie miodu, a także wyciąganie większych plastrów. Dzięki pojemności na 4 ramki o maksymalnym rozmiarze 500 x 260 mm w zaledwie kilku cyklach odwirujesz cały miód. Duża średnica zbiornika 47 cm pozwala uzyskać wystarczającą siłę odśrodkową do wydajnego oddzielenia miodu od plastra. Miodarka 4-ramkowa jest obsługiwana elektrycznie i ma moc 140 W. Dzięki dziesięciu poziomom prędkości indywidualnie określisz szybkość wirowania. Ustawisz też kierunek obrotu. Przycisk awaryjny umożliwia bezpieczne wyłączenie w nagłych wypadkach.

Korpus wirówki i kosz na ramki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i spełniają wymagania higienicznej produkcji miodu. Materiał jest również wyjątkowo trwały i łatwy do czyszczenia. Miodarka elektryczna ze stali nierdzewnej jest lekko podniesiona na trzech solidnych żelaznych nogach, co ułatwia napełnianie miodu. Kurek spustowy umożliwia również czyste i całkowite opróżnienie wirówki. Przezroczysta pokrywa ze szkła akrylowego pozwala przez cały czas obserwować proces wirowania, zapewniając tym samym pełną kontrolę nad zbiorem miodu.

DANE TECHNICZNE