Produkt: EX10280396

|

Model: WIE-PETSTEP-105

Schodki dla psa - wysokość: 81 cm - 68 kg - 6 stopni - sztuczna trawa

489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pomoc – wspiera mobilność Twojego psa
  • Stabilność – o nośności 68 kg odpowiednie również dla większych psów
  • Delikatność – 6 stopni pokrytych miękką tkaniną Oxford i sztuczną trawą jest przyjaznych dla stawów
  • Regulacja – ustawisz wysokość i kąt, dzięki czemu są kompatybilne z różnymi modelami samochodów
  • Mobilność – schody złożysz i zmieścisz w każdym bagażniku

OPIS PRODUKTU

Ze schodkami dla psa Twój pupil pokona każdą przeszkodę

Pamiętasz czasy, kiedy Twój pies mógł z łatwością przeskoczyć każdą przeszkodę? Teraz, gdy jest starszy i mniej aktywny, zapewnij mu pomoc ze schodkami dla psa. Z nimi dostanie się do Twojego samochodu o własnych siłach. Dzięki temu będzie Twoim wiernym towarzyszem nawet w starszym wieku.

Schody dla psa pozwolą czworonogowi bezpiecznie wsiąść do samochodu

Schody dla psa złożysz i zabierzesz ze sobą do samochodu lub przechowasz w domu. Jeśli chcesz przewieźć psa w bagażniku swojego kombi, po prostu rozłóż lekką i stabilną aluminiową ramę. W zależności od modelu auta dopasuj wysokość schodów do pojazdu, przy czym maksymalna wysokość to 81 cm. 6 stopni ze sklejki jest pokrytych miękką tkaniną Oxford i sztuczną trawą, które amortyzują kroki Twojego czworonoga. Schodki dla psów znacznie ułatwiają wejście i w przeciwieństwie do rampy są poręczniejsze.

Stopnie są wyposażone w antypoślizgowe elementy z tworzywa sztucznego, dzięki czemu Twój pies może wchodzić i schodzić nie tylko delikatnie, ale i bezpiecznie. Dają one niezbędne wsparcie krok po kroku  tak, aby pupil chętnie korzystał ze schodków dla psów. Szerokość stopni jest optymalnie dopasowana do wzorca ruchu zwierzęcia. Stabilna konstrukcja z rur aluminiowych jest przystosowana do obciążenia 68 kg. Gwarantuje to bezpieczeństwo nawet dla dużych psów. Teraz możesz zabrać ze sobą swojego zaufanego towarzysza na następną wycieczkę tak, jak za dawnych lat!

DANE TECHNICZNE