Wózki magazynowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 30 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Wiele towarów znajdujących się w magazynach cechuje się dużą wagą. Ich ręczne przenoszenie może skończyć się urazami lub uszczerbkami na zdrowiu. Dlatego w takich sytuacjach nieocenionym wsparciem okazują się różnego rodzaju wózki magazynowe. Za ich pomocą bez problemu przetransportujesz nawet najcięższe obiekty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli magazynów i nie tylko, marka TEM stworzyła wysokiej jakość produkty przeznaczone do sprawnego przemieszczania towarów. W jej ofercie znajdziesz m.in. wózki paletowe przystosowane do większości rodzajów popularnych palet. Jeżeli szukasz wyposażenia do magazynu, to zachęcamy do sprawdzenia podajników rolkowych, wyciągarek elektrycznych oraz podnośników magnetycznych dostępnych w sklepie expondo.pl.

Solidne wózki paletowe marki TEM

O wysokiej jakości wózków paletowych marki TEM świadczy ich profesjonalne wykonanie. Widły zrobiono bowiem z bardzo mocnych materiałów odpornych na duże obciążenia. Nie musisz więc martwić się o ich uszkodzenie podczas transportowania ciężkich obiektów. Ponadto rozstaw wideł pozwala na wjechanie paleciakiem pod większość popularnych rodzajów palet w, tym europalet. Dzięki temu sprzęty sprawdzą się w każdym magazynie.

Za podnoszenie umieszczonych na platformach obiektów odpowiadają profesjonalne systemy hydrauliczne. Projektując je, dołożono wszelkich starań, aby posłużyły przez wiele lat. Tańsze modele konkurencji posiadają mechanizmy niższej jakości, co przekłada się na ich podatność na uszkodzenia.

Wózki paletowe z wagami TEM

Poza zwykłymi wózkami paletowymi w tej kategorii umieściliśmy również paleciaki wyposażone w dokładne wagi elektroniczne. Oznacza to, że sprzęty wykorzystasz zarówno do przewożenia ciężkich obiektów, jak i ich ważenia. Ze względu na swoje przeznaczenie zakres pomiaru urządzeń sięga nawet kilku ton. Ponadto ich precyzja zapewnia miarodajne wyniki.

Do odczytywania rezultatów służą wbudowane ekrany. Wyświetlają one cyfry doskonale widoczne w różnych warunkach. Elektroniczne wagi zasilane są bateriami pozwalającymi na bezprzewodową pracę. Dzięki temu kabel nie będzie ograniczał Twoich ruchów podczas pracy z paleciakami.

Nie czekaj i wybierz wózek paletowy marki TEM do swojego magazynu. Możliwość przewożenia ciężkich obiektów oraz wbudowane wagi elektroniczne z pewnością sprawią, że produkty ze sklepu expondo.pl podniosą efektywność w Twoim miejscu pracy.