Zawiesia pasowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 4 z 4 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Zawiesia pasowe w ofercie sklepu expondo.pl 

Jak podnieść ciężki ładunek, a jednocześnie nie uszkodzić jego powierzchni? Zapomnij o łańcuchach i stalowych linach! Wybierz zawiesia pasowe niemieckiej marki Steinberg Systems. Z nimi przetransportujesz obiekty, które nie mają punktów zaczepienia lub są bardzo delikatne. Poradzą sobie zarówno z materiałami budowlanymi, metalowymi rurami, jak i rzeźbami. 

Gdzie przydadzą Ci się takie zawiesia transportowe? Prowadzisz magazyn, warsztat samochodowy, a może firmę transportową lub budowlaną i przenoszenie ciężkich obiektów wciągarką łańcuchową to dla Ciebie codzienność? Jeśli tak, to pasy dźwigowe z pewnością ułatwią Ci pracę. 

Dlaczego warto kupować zawiesia pasowe? 

Zawiesia pasowe to doskonałe uzupełnienie każdego urządzenia do przenoszenia ciężkich ładunków. Produkty marki Steinberg Systems stworzono z myślą o zniesieniu nawet dużych obciążeń. Wszystko po to, żeby ograniczyć Ci zmartwień związanych z bezpieczeństwem. 

W przeciwieństwie do zawiesi wężowych o zamkniętym obwodzie zawiesia pasowe posiadają pętle na obu końcach. Zostały one odpowiednio wzmocnione, więc nie pękną podczas pracy. Ich powierzchnia jest na tyle szeroka, że zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się ładunku podczas przenoszenia. 

Co więcej, zawiesia pętlowe przymocujesz na różne sposoby. Zaczep jedną pętlę o ładunek, a drugą o hak lub obie pętle zawieś na haku i opasaj przenoszony obiekt. Drugi sposób pozwoli zwiększyć maksymalne dopuszczalne obciążenie produktu

Pasy dźwigowe wykonano ze specjalnej mieszanki poliestru. Materiał wyróżnia się dużą odpornością na rozdarcia, co świetnie pasuje do pracy z np. wciągarkami 12 V. Nie zawiera także metalu, więc nie przewodzi prądu. Ponadto dwuwarstwowa struktura z poliestru znosi działanie wilgoci, olejów i smarów. Gwarantuje to niezwykle długą żywotność zawiesi pasowych

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zawiesi pasowych? 

Kupując pasy do podnoszenia dla siebie, miej na uwadze kilka parametrów, które pozwolą dokonać właściwego wyboru. Nie chcesz chyba, żeby zawiesie pasowe pętlowe okazało się bezużyteczne, zanim w ogóle go użyjesz, prawda? Na co więc zwrócić uwagę? 

  1. Nośność – to ile kilogramów jest w stanie unieść zawiesie pasowe to podstawowy parametr, który należy sprawdzić. Dla ułatwienia stosuje się różne kolory przypisane do danego dopuszczalnego obciążenia. Fioletowe zawiesia mają udźwig do 1 tony, a zielone do 2 ton. 

  1. Długość – dłuższe pasy dźwigowe doskonale nadają się do podnoszenia obiektów o dużych średnicach np. rur. Z nimi łatwiej będzie Ci opasać ładunek, żeby uzyskać układ podwójny (zawieszenie pasa na haku za obie pętle). Krótsze świetnie sprawdzą się w układzie prostym (jedna pętla zawieszona na hak, druga zaczepiona o ładunek). 

Dodatkowo zastosowanie kolorowych oznaczeń, o których wspomnieliśmy wcześniej, ma jeszcze jedno zadanie. Poprawia ergonomię pracy. W jaki sposób? Po prostu łatwiej Ci będzie rozróżnić każde zawiesie pasowe i w parę chwil wybrać to, którego akurat potrzebujesz bez konieczności sprawdzania etykiet. 

Zawiesia pasowe od expondo.pl to wybór każdego profesjonalisty 

Niezależnie od tego czy zajmujesz się handlem, transportem, budownictwem, czy nawet motoryzacją, zawiesia pasowe z oferty sklepu expondo.pl z pewnością Ci się przydadzą. Skąd to wiemy? Ponieważ zostały wyprodukowane przez Steinberg Systems! Jest to jedna z czołowych europejskich marek odpowiedzialna za dostarczanie wysokiej jakości sprzętów dla przemysłu. W jej ofercie poza zawiesiami znajdziesz też m.in. wózki suwnicowe do przenoszenia towarów w linii prostej. 

Jeśli wysoka jakość produktów Steinberg System Cię nie przekonuje, to co powiesz na 3 lata gwarancji? Właśnie tyle oferujemy wszystkim naszym klientom. Wszystko po to, aby móc Ci pomóc na długo po dostarczeniu zamówienia. Nadal za mało? To może darmowa wysyłka i zwrot pomoże w podjęciu decyzji? Wszystkie koszty związane z transportem bierzemy na siebie! Ponadto masz aż 30 dni na rezygnację, jeśli z jakichś powodów produkt nie przypadnie Ci do gustu. Nie każ nam czekać na Twoje zamówienie!