Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Zestaw Opalarka - elektryczna - trójstopniowy przełącznik + Szlifierka oscylacyjna - 135 W

MSW
Producent: MSW

Wysyłka natychmiastowa
czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

193,00 zł
193,00 zł
Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 300 5000

 
Zestaw HP 2000 PRO 3 Wood Renovation Set - MSW W skład niezawodnego zestawu HP 2000 PRO 3 Wood...więcej

Zestaw HP 2000 PRO 3 Wood Renovation Set - MSW

W skład niezawodnego zestawu HP 2000 PRO 3 Wood Renovation Set wchodzą szlifierka oscylacyjna MSW-SAN135, a także opalarka elektryczna HP 2000 PRO. Elektronarzędzia te sprawdzą się podczas profesjonalnych i amatorskich prac związanych z renowacją drewna. Podczas renowacji drewnianych drzwi lub mebli często pojawiają się resztki farby lub kleju, które należy usunąć. Pierwsza warstwa, taka jak farba, lakier lub klej, jest skutecznie usuwana za pomocą opalarki. Następnie szlifierka orbitalna wygładza powierzchnię. Dzięki temu potężnemu duetowi możesz z łatwością przywrócić drewniane drzwi, okna i meble do idealnego stanu.

Opalarka MSW HP 2000 PRO – charakterystyka

Wielofunkcyjna opalarka marki MSW jest elektronarzędziem do usuwania farb i lakierów, lutowania, spawania, fornirowania, suszenia, kurczenia rur i folii termokurczliwych, osuszania wilgotnego drewna, gięcia i spawania tworzyw sztucznych, zmiękczania kleju, rozmrażania rur, przeróbek płytek drukowanych (PCB). Model HP 2000 PRO sprawdzi się w różnego rodzaju warsztatach (naprawczych, produkcyjnych bądź elektronicznych), zakładach przemysłowych, laboratoriach (np. chemicznych lub fizycznych), a także podczas użytku w gospodarstwie domowym.

Efektywność opalarki elektrycznej marki MSW jest zasługą silnika pracującego z mocą 2000 W. Napędza on wiatrak generujący strumień gorącego powietrza. Dzięki trójstopniowemu przełącznikowi można obrać odpowiedni tryb pracy. Pozycja I zapewnia temperaturę powietrza 80°C przy wydajności 350 l/m. W pozycji II dostępny jest zakres temperatur 80 – 600°C i wydajność 350 l/min. Pozycja III umożliwia pracę z temperaturą od 80 – 600°C przy wydajności 500 l/m. Pozwala to dopasować odpowiednie parametry do rodzaju wykonywanego zadania.

Bogaty zestaw akcesoriów, który otrzymasz wraz z modelem HP 2000 PRO, zapewni Ci wygodę oraz znacząco ułatwi pracę. Na komplet zawarty w poręcznej walizce składają się m.in.:

 • Dysza redukcyjna – idealna do szczegółowych prac na niewielkich powierzchniach. Sprawia ona, że ciepło nie rozciąga się na szerszy obszar.
 • Dysza typu „rybi ogon” – pozwala skupić ciepło na szerokiej powierzchni bez wpływu na inne obszary. Skuteczna podczas opalania farb, usuwania starych pokryć podłogowych lub blatów winylowych.
 • Dwie dysze ochraniające szkło – przydatne podczas obróbki drewnianych okien. Dzięki nim ciepło kierowane jest z dala od szyby, a ponadto nie dochodzi do nagrzewania kitu. W pakiecie znajduje się dysza prosta 50 x 78 mm i zakrzywiona 75 x 68 mm.
 • Komplet czterech skrobaków ułatwiających usuwanie starej farby. Skrobak standardowy świetnie poradzi sobie z kilkoma warstwami farby. Skrobak trójkątny jest idealny do oczyszczania płaskich powierzchni. Skrobak owalny to narzędzie przeznaczone do powierzchni wklęsłych, zaś skrobak wypukły do powierzchni wypukłych.

Ergonomia pracy z opalarką MSW jest zasługą rozwiązań konstrukcyjnych. Przewód zasilania o długości 2 m zapewnia swobodę ruchów, zaś uniwersalny uchwyt umożliwia szybką i łatwą wymianę końcówek (dysz).

Szlifierka oscylacyjna MSW-SAN135 – charakterystyka

Profesjonalna szlifierka oscylacyjna marki MSW jest urządzeniem służącym do szlifowania metalu, drewna i kamienia. Z racji tego doskonale spisze się zarówno w warsztatach, garażach, firmach produkcyjnych, jak i podczas amatorskich zastosowań. Efektywną pracę sprzętu gwarantuje silnik 135 W zapewniający modelowi MSW-SAN135 prędkość 12000 obr./min.

Precyzyjne szlifowanie za pomocą elektronarzędzia marki MSW jest zasługą obszernej stopy o wymiarach 187 x 90 mm. Umożliwia ona szybką obróbkę dużych, nieregularnych powierzchni, zaś prostokątny kształt to łatwy dostęp do narożników oraz krawędzi.

Swobodna obsługa urządzenia MSW-SAN135 wynika z tego, że wyposażono je w jeden tylko przycisk (ON/OFF) i blokadę. Rozwiązanie takie pozwala na pracę w dwóch trybach – manualnym oraz ciągłym. Pierwszy polega na tym, że obróbka rozpoczyna się z chwilą wciśnięcia włącznika, a zakończenie następuje po jego zwolnieniu. Tryb ciągły zostaje zainicjowany poprzez wduszenie przycisku ON/OFF i aktywowanie blokady. Wtedy to sprzęt działa automatycznie.

Łatwa wymiana papieru ściernego w szlifierce oscylacyjnej marki MSW jest możliwa dzięki specjalnej dźwigni. Element ten, w przypadku konieczności doboru innej gradacji lub wyeksploatowania się arkusza ściernego, pozwala szybko i sprawnie zastąpić go innym. Urządzenie może używać papieru ściernego o różnych gradacjach i przeznaczeniu. 

Ergonomia pracy z modelem MSW-SAN135 została zagwarantowana przez jego stosunkowo niewielkie gabaryty, wagę, a także wygodne i poręczne uchwyty. Wyprofilowana rękojeść zapewnia użycie odpowiedniej siły naporu oraz właściwe ułożenie elektronarzędzia. Dodatkowy, przedni uchwyt sprawia, że urządzenie da się obsługiwać oburącz. W praktyce pomaga to osiągnąć stabilność i jeszcze większy docisk do obrabianej powierzchni.

Utrzymanie czystości w trakcie użytkowania sprzętu od MSW jest bardzo proste. Wsparcie w tym temacie stanowi specjalny adapter. Służy on do podłączania odkurzacza, dzięki któremu pył powstały podczas szlifowania nie będzie rozprzestrzeniał się w miejscu pracy.

 • Niezawodność – skuteczny podczas renowacji elementów drewnianych
 • Profesjonalny zestaw – opalarka i szlifierka oscylacyjna wraz z kompletem akcesoriów
 • Wysoka jakość – elektronarzędzia niemieckiej marki MSW
 • Wydajność – silnik opalarki 2000 W, prędkość szlifierki 12000 obr./min
 • Ergonomia – wygodne wyprofilowane uchwyty

Czy szlifierka orbitalna wytwarza dużo pyłu? Czy istnieje jakiś środek zaradczy?

Czystość zostanie zachowana dzięki specjalnemu adapterowi, do którego możesz podłączyć odkurzacz.

Czy ten zestaw pomoże mi przygotować części metalowe przed malowaniem?

Tak, możesz uformować podgrzaną powierzchnię za pomocą pistoletu pneumatycznego i usunąć starą farbę używając szlifierki oscylacyjnej.

Czy mogę użyć standardowego papieru ściernego o wymiarze odpowiednim dla szlifierki oscylacyjnej?

Tak, oczywiście każdy standardowy papier ścierny będzie pasował do tego produktu.

Model HP 2000 PRO 3 Wood Renovation Set
Nr katalogowy 18000313
Stan artykułu Nowy

Opalarka

Napięcie 230 V / 50 Hz
Moc 2000 W
Temperatura Pozycja włącznika I: 80°C
Pozycja włącznika II: 80 – 600°C
Pozycja włącznika III: 80 – 600°C
Wydajność przepływu powietrza Pozycja włącznika I: 350 l/min
Pozycja włącznika II: 350 l/min
Pozycja włącznika III: 500 l/min
Liczba dysz 4
Liczba skrobaków 4
Przewód zasilania 2 m
Klasa izolacji II

Szlifierka oscylacyjna

Zasilanie 230 V
Moc 135 W
Maksymalna prędkość obrotowa 12000 obr./min
Wymiary stopy 187 x 90 mm
Poziom hałasu 85 dB
Przewód zasilania 200 cm
Wymiary (DxSxW) 27,20 x 7,08 x 18,40 cm
Waga 0,72 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 30,00 x 9,50 x 28,50 cm
Waga wysyłki 1,80 kg

Oferta sprzedażowa zawiera zestaw:

 • Opalarka HP 2000 PRO
 • Dysza redukcyjna
 • Dysza typu „rybi ogon”
 • Dysza ochraniająca szkło – prosta 50 x 78 mm
 • Dysza ochraniająca szkło – zakrzywiona 75 x 68 mm
 • Skrobak standardowy
 • Skrobak trójkątny
 • Skrobak owalny
 • Skrobak wypukły
 • Uchwyt na skrobaki
 • Walizka
 • Szlifierka oscylacyjna MSW-SAN135
 • Adapter do podłączenia odkurzacza 
 • Arkusz papieru ściernego 

Całość jest solidnie zapakowana, co zabezpiecza przesyłkę w trakcie transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 300 5000
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane