(3) Opinie

Produkt: EX10260196

|

Model: STAR_BIN_27

Automatyczny kosz na śmieci - 72 l - 3 zbiorniki - stal nierdzewna

859,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezdotykowy – automatyczne otwieranie i zamykanie klapy
  • Czujnik ruchu – zasięg 30 cm
  • Elastyczność – 3 kosze na śmieci, 1 duży + 2 mniejsze w szufladzie
  • Mobilność – zasilanie bateriami i kompaktowa konstrukcja
  • Higiena – łatwe czyszczenie dzięki obudowie ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Automatyczny kosz na śmieci 72 l Fromm & Starck

Automatyczny kosz na śmieci marki Fromm & Starck to doskonały element wyposażenia każdego wnętrza. Model STAR_BIN_27 świetnie sprawdzi się w utrzymywaniu porządku w domach, biurach, sklepach, domach wypoczynkowych czy warsztatach.

Bezdotykowy kosz na śmieci STAR_BIN_27 – opis

Duża pojemność śmietnika (72 l) wynika z jego konstrukcji. Składa się on bowiem z jednego dużego pojemnika (47 l) i jednego mniejszego (25 l), w którym można umieścić 2 dołączone wiaderka. Dzięki temu segregacja odpadków stanie się o wiele prostsza. Dodatkowo większy zbiornik wyposażono w ramkę na worki na śmieci.

Czujnik ruchu służy do bezkontaktowego otwierania i zamykania klapy kosza. Jego zasięg maksymalny to 30 cm. Całość zasilana jest 6 bateriami AA. Dzięki temu nie musisz stawiać modelu STAR_BIN_27 blisko gniazdka, żeby go podłączyć.

Zadbaj o porządek w swoim domu czy biurze z automatycznym koszem na śmieci Fromm & Starck. Za sprawą bezdotykowej obsługi nie będziesz musiał obawiać się zarazków znajdujących się na klapie kubła. Złóż zamówienie na model STAR_BIN_27 już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.7

W oparciu o 3 opinii

01.06.2023

Jeg er. Super glad for min el skraldespand, den er altid sulten og når den ser mig vil den have noget og åbner og lukker, samtidig er det utrolig renligt ikke at skulle bruge sin hånd til at åbne låget. Jeg har haft en tidligere som jeg igså var glad for.

01.06.2023

Der Abfalleimer ist ein sehr gutes Produkt.