Biurka

Zainspiruj się blogiem expondo

Biurka i ich wyposażenie to niezbędne elementy stanowisk pracy w biurach, urzędach, bankach, czy firmach szkoleniowych. Marka Fromm & Starck, wychodząc naprzeciw przepisom BHP i potrzebom pracowników, zaprojektowała sprzęt charakteryzujący się dużą ergonomią, solidnością oraz klasycznym, neutralnym designem. Kolorystyka czerni i bieli świetnie pasuje do każdego wnętrza.

W tej kategorii znajdziesz meble i akcesoria, które dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Nasz sklep oferuje m.in. stelaże pod biurko w różnych wariantach (modele o elektrycznej i ręcznej regulacji), podstawki pod monitor, a także rozmaite uchwyty, np. do monitora, telewizora, komputera i klawiatury. Na expondo.pl wybierzesz również praktyczne tablice magnetyczne oraz ekrany do projektora.

Jak wybrać stelaż pod biurko?

Stelaż pod biurko jest elementem wyposażenia, który znacząco wpływa na komfort pracy. Pozwala dopasować wysokość do wzrostu użytkownika, czego nie można zrobić w przypadku tradycyjnych biurek. Jeśli cenisz sobie prostą i niezawodną obsługę, warto zdecydować się na modele z elektryczną regulacją. Meble marki Fromm & Starck posiadają dwie stabilne kolumny z silnikami, które płynnie ustawiają wysokość. Jej zakres wynosi przykładowo od 0,62 do 1,28 m. Aby dopasować stelaż pod biurko do blatu, który już posiadasz, wystarczy ręcznie ustawić szerokość sprzętu.

Prezentowane produkty wyposażono w intuicyjne panele sterownicze z wyświetlaczami LED. Istnieje także możliwość zapisania w pamięci ustawionej wysokości. Stelaż nie tylko pozwala przyjąć właściwą pozycję przy biurku, ale również sygnalizuje za pomocą minutnika czas na przerwę i odpoczynek od pracy siedzącej.

Dlaczego warto mieć uchwyt do monitora i na komputer?

W sklepie expondo.pl znajdziesz nie tylko niezbędne sprzęty, które zapewniają ergonomiczną pracę, ale również dodatkowe, znacznie ją ułatwiające. Do tej grupy produktów należą uchwyty na monitory. Dostępne są modele do mocowania jednego i dwóch monitorów. Dzięki ruchomym głowicom i ramionom ustawisz je tak, aby uczestnicy zebrania, konferencji czy lekcji widzieli obraz pod idealnym kątem. Regulacja sprawdza się też w codziennej pracy, ponieważ pozwala redukować ból odcinka szyjnego kręgosłupa. Konstrukcja sprzętu zapewnia solidne zamocowanie monitora. Metalowe szkielety z powodzeniem znoszą kilkukilogramowe obciążenie.

W naszej ofercie znajdziesz też inne praktyczne produkty. Należą do nich m.in. uchwyty na komputer. Podwiesza się je pod biurkami, co sprawia, że na blacie masz do dyspozycji więcej miejsca. Ułatwiają również sprzątanie podłogi. Dopasujesz je do wielkości jednostki centralnej. Jeśli w Twoim biurze często korzysta się z laptopów warto wyposażyć je w specjalne stoliki na kółkach. Tego rodzaju biurko warto uzupełnić o matę antyzmęczeniową, która poprawia komfort podczas wielogodzinnej pracy nie tylko stojącej, ale też siedzącej.