Szafy metalowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 41 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Szafy metalowe w ofercie sklepu internetowego expondo.pl

Wybór właściwego umeblowania jest dla każdej firmy kwestią kluczową. W zależności od wybranego modelu szafy metalowe umożliwiają przechowanie faktur, akt pracowniczych, różnych narzędzi, przyborów biurowych, a także m.in. ubrań na zmianę. W bogatym asortymencie expondo.pl znajdziesz szereg szaf metalowych, które sprawdzą się w rozmaitych branżach.

Niezależnie, czy chodzi o biuro, magazyn, szkołę, przebieralnię przy fabryce, magazyn lub placówkę oświatową. W tej kategorii znajdziesz mebel, który spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie szafy zostały wykonane z solidnych materiałów oraz posiadają praktyczne elementy, które wpływają na łatwość użytkowania.

W jakich pomieszczeniach stawia się szafy i szafki metalowe?

Szafy metalowe to meble wytrzymałe. Świetnie znoszą częste otwieranie i zamykanie oraz odporne są na przypadkowe uszkodzenia. Dzięki zamkom na klucz doskonale nadają się również do miejsc, w których bywają osoby postronne. Wyposażenie biura, warsztatu, magazynu lub fabryki powinno opierać się właśnie na sprzętach tego typu. Szafy przemysłowe mają dużo większą żywotność od tradycyjnych mebli ze sklejki, więc świetnie sprawdzą się trudniejszych warunkach.

Warsztat

Wybierając szafę do warsztatu, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na jej wytrzymałość. Konstrukcja powinna być solidna i bardzo stabilna. Takie właśnie są szafy marki Fromm & Starck! W warsztacie sprawdzą się modele zamykane na klucz, wyposażone w metalowe półki. Zaletą oferowanych w expondo mebli jest możliwość regulacji wysokości poszczególnych poziomów. Uniwersalna szafa warsztatowa tego typu umożliwia wygodne przechowanie:

  • faktur i akt pracowniczych,
  • dokumentacji technicznych, instrukcji itp.
  • narzędzi warsztatowych,
  • przyborów typu rękawice, okulary ochronne,
  • prywatnych rzeczy pracowników.


Cenionym pokryciem mebli warsztatowych jest żywica epoksydowa, która posiada elektrostatyczne właściwości.

Magazyn

Wyposażenie magazynu w profesjonalnej firmie nie obędzie się bez mebla, jakim jest szafa ubraniowa. Pozwala ona pracownikom przechować odzież roboczą oraz prywatną na zmianę. Dodatkowo mogą w niej bezpiecznie odłożyć chwilowo nieużywane słuchawki, skanery oraz inne niezbędne narzędzia do pracy w magazynie. Podczas wyboru szafy metalowej trzeba zwrócić uwagę na elementy dodatkowe. Dobre meble tego typu wyposażone są w:

  • wieszaki,
  • otwory wentylacyjne,
  • miejsce na imienną etykietkę.


Oprócz powyższych funkcjonalności szafy metalowe dostępne w expondo mają również solidne zamki na klucz. Dzięki nim pracownicy wygodnie zabezpieczą swoją przegródkę, nie musząc dodatkowo zaopatrzać się w kłopotliwe kłódki.

W magazynie oczywiście niezbędne mogą okazać się również większe szafy metalowe wyposażone w półki. Będą idealne do przechowywania zapasowych akcesoriów. Nadają się również do materiałów zużywanych przez pracowników w dużych ilościach na bieżąco: rękawic roboczych, nożyków do przecinania taśmy, folii typu stretch i innych. Mebel tego rodzaju będzie odpowiedni też jako szafa metalowa do garażu.

Biuro

Planujesz, jak urządzić biuro ? Meblami „must have” są w nim przede wszystkim szafy aktowe i na dokumenty. Za ich pomocą uporządkujesz akta, segregatory z fakturami oraz wszelkiego typu dokumenty, których używa się w codziennej pracy. Meble tego typu mają konstrukcję składającą się z solidnej obudowy oraz wysuwanych szuflad. Każda komora posiada wieszak na dokumenty, który umożliwia wygodne przechowanie teczek w formacie A4 / F4. Oczywiście szafy wyposażone są w zamek na klucz. Dzięki temu zawartość chroniona jest przed dostępem osób niepowołanych.

Szafy metalowe biurowe wykonane są z troską o walory estetyczne. Posiadają proste, klasyczne wzornictwo pasujące do każdego pomieszczenia. Pokrycie elektrostatyczną żywicą epoksydowaną sprawia, że mebel długo będzie wyglądał jak nowy. Również jego czyszczenie przebiegnie bez trudu. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką z odrobiną detergentu!

Meblem, który również znajdziesz w ofercie sklepu expondo.pl, jest szafa rack. Umieszcza się w niej sprzęt teleinformatyczny. Szafy krosowe wyposażono w otwory wentylacyjne zapobiegające przegrzewaniu się sprzętów, przeszklone drzwi umożliwiające monitorowanie wnętrza oraz zamki na klucz.

Obecnie funkcjonowanie każdej większej firmy nie może obejść się bez serwerowni. Szafy rack będą niezbędne zarówno w biurach, jak i fabrykach, magazynach, sklepach czy placówkach teleinformatycznych. Dzięki wykonaniu zgodnie z obowiązującym na całym świecie standardzie we właściwy sposób przechowasz w szafie urządzenia elektroniczne. Umieszczane są one na specjalnych regałach. Podczas zakupu należy jedynie zwrócić uwagę na rozmiar szafy wyrażany w jednostkach U oraz calach, aby Twoje urządzenia pasowały. Jeśli masz wyłączniki bądź rejestratory o mniejszym rozmiarze – bez obaw! Wystarczy dokupić łatwo dostępne na rynku wieszaki.

Praktyczna szafa warsztatowa marki Fromm & Starck

Marka Fromm & Starck to uznany producent wyposażenia do biur, fabryk, szkół czy warsztatów. Proces powstawania mebli opiera się na konsultacjach z profesjonalistami. Dzięki temu do Twoich rąk trafia produkt przemyślany, świetnie odpowiadający rynkowym potrzebom. Blacha walcowana na zimno oraz powłoka z żywicy epoksydowanej sprawiają, że każda szafa metalowa na narzędzia posiada długą żywotność. Materiały wykonania są odporne na uszkodzenia mechaniczne i spowodowane działaniem powszechnie używanych w warsztatach substancji. Dzięki mocnym zawiasom częste otwieranie i zamykanie szaf nie będzie stanowić problemu.

Duża nośność szaf sprawia, że zmieszczą się w nich nawet ciężkie narzędzia ręczne typu młotki, przecinaki, różnego rodzaju klucze. Można w nich bez obaw przechować również spawarkę, wiertarkę i inne cenne elektronarzędzia.

Zamów metalową szafę z bezpłatną dostawą

Oferowane szafki metalowe dostarczane są bezpłatnie pod wskazany adres. Każda przesyłka zawiera komplet elementów oraz instrukcję. Dzięki nim złożenie mebla przebiegnie szybko i sprawnie! Zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojej firmy i zmów je już dzisiaj!

Jeżeli zastanawiasz się, jak urządzić warsztat , sprawdź także ofertę sprzętów, które dostępne są w kategorii „ Warsztat”. Znajdziesz w niej bardzo funkcjonalne elektronarzędzia, narzędzia do obróbki blach, urządzenia przydatne w stolarni i spawarki. Zaopatrzysz się też w praktyczne drabiny czy sprzęty ogrodnicze. Przydadzą się na pewno na wyposażeniu każdej pracowni majsterkowicza i garażu przy domu z ogrodem.