Wózki sprzątające

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wózki sprzątające stworzono z myślą o profesjonalnym czyszczeniu podłóg w hotelach, restauracjach, barach czy szkołach. Oprócz pojemnych wiader z wyciskarką do mopa oferta obejmuje także akcesoria, takie jak np. potykacze w praktycznych zestawach. Sprzęt marki Singercon łączy w sobie wysoką funkcjonalność z korzystną ceną. Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje także inne elementy wyposażenia w tym skrzynki pocztowe o nowoczesnym designie czy wytrzymałe drabinki basenowe ze stali szlachetnej.

Praktyczne wózki sprzątające

Wózki serwisowe do użytku komercyjnego charakteryzują się dużą pojemnością oraz przemyślaną konstrukcją (modele jedno- lud dwukomorowe). Trwały plastik sprawia, że nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym ani termicznym, więc mogą być stosowane np. w chłodniach. Ciche kółka z TPR (termoplastycznej gumy) nie rysują podłoża, redukują drgania, a także zapewniają dużą zwrotność również w mniejszych pomieszczeniach.

Wygodę użytkowania gwarantują liczne uchwyty, które pomagają wyżymać czy suszyć mopa, a ponadto ułatwiają opróżnianie, napełnianie oraz przenoszenie wiadra. Wyciskarka pozwala na sprawne pozbycie się nadmiaru wody z końcówki bez większego wysiłku ze strony obsługującego. Niewielka waga oraz wymiary przekładają się na szybki transport i przechowywanie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zarówno wózki, jak i potykacze, mają uniwersalny symbol „CAUTION” ostrzegający przechodzące osoby o zagrożeniu, jakie stwarza mokra, śliska podłoga oraz rozłożony sprzęt do sprzątania. Intensywny kolor dodatkowo zwraca uwagę. Bezpieczeństwo użytkownika gwarantują zaokrąglone brzegi wiader. Dzięki gładkiej powierzchni utrzymasz wózki w higienicznej czystości.

Poszukujesz funkcjonalnego sprzętu sprzątającego do Twojego hotelu lub restauracji? Odwiedź expondo.pl i poznaj naszą ofertę! Poza produktami Singercon obejmuje ona również sprzęt innych marek, np. dyspensery do napojów czy garnki ze stali nierdzewnej od Royal Catering lub urządzenia do czyszczenia butów od Bredco. Zamów już dziś urządzenia do Twojej firmy na expondo.pl z gwarancją natychmiastowej wysyłki!