Ekrany do projektorów

Zainspiruj się blogiem expondo

Coraz częstszym elementem wyposażenia sali konferencyjnych i klas lekcyjnych są projektory podłączane do komputerów. Aby móc z nich w pełni korzystać, potrzebujesz sprzętu gwarantującego uzyskanie wyraźnego obrazu, a także pozwalającego na równe zamontowanie rzutnika. W tym celu marka Fromm & Starck zaprojektowała akcesoria, które doskonale zdadzą egzamin podczas każdej prezentacji.

W tej kategorii sklepu expondo.pl umieściliśmy m.in. duże ekrany do projektorów. Tworząc je, zadbano zarówno o wysoką jakość projekcji, jak i wygodę użytkowania. Znajdziesz też uchwyty do zamontowania rzutników na ścianie. Za sprawą regulowanej budowy dostosujesz je do swoich potrzeb. Sprawdź również pozostałe elementy wyposażenia biura marki Fromm & Starck. Oferujemy szeroki wybór tablic magnetycznych i korkowych, ergonomicznych uchwytów biurkowych oraz panele do oświetlania pomieszczeń.

Duże ekrany do projektorów marki Fromm & Starck

W zależności od Twoich potrzeb do wyboru masz ekrany projekcyjne w wielu różnych rozmiarach. Największy dostępny model ma wymiary 3400 x 2100 mm i może wyświetlać obraz o wielkości do 3320 x 1870 mm. Wszystkie ekrany zostały wykonane z 3-warstwowego tworzywa PCV w kolorze białym. Dzięki niemu światło emitowane przez lampę projektora odbija się na tyle dobrze, że obraz jest wyraźny z każdego miejsca pomieszczenia. Dodatkowo pozwala to na uzyskanie optymalnej jasności oraz kontrastu. Na jakość projekcji ma również wpływa tzw. gain, czyli współczynnik odbicia światła. Dla ekranów Fromm & Starck wynosi on 1.1. Oznacza to, że nie występuje efekt utraty światła, przez co kontury są doskonale widoczne. Jest to efekt zastosowania czarnego tyłu ekranów do projektorów, który pozwala na powieszenie sprzętu nawet przy oknie. Całość z łatwością wyczyścisz wilgotną ściereczką.

W tej kategorii znajdziesz modele sterowane zdalnie lub manualnie. W pierwszym rodzaju zastosowano napędy rozwijające i zwijające ekrany. Obsługuje się je za pomocą dwóch pilotów – przewodowych oraz bezprzewodowych. Z kolei sprzęty rozkładane ręcznie posiadają półautomatyczne mechanizmy. Wystarczy pociągnąć za uchwyt przymocowany na dole ekranu, żeby zwinąć lub rozwinąć płachtę. Produkty marki Fromm & Starck można zamontować zarówno na ścianie, jak i suficie. Dysponujemy też modelami, które mają w zestawach składane statywy o regulowanych wysokościach.

Profesjonalne ekrany do projektorów

Uchwyty do projektorów to praktyczne akcesoria pozwalające na perfekcyjne nakierowanie rzutników tak, aby obraz padał równo na ekran. Dzięki nim nie musisz za każdym razem ustawiać urządzeń na stole czy półce i szukać odpowiedniego poziomu. Prezentowane wieszaki wyposażono w elementy pozwalające na swobodną regulację sprzętu. Za sprawą pionowych i poziomych prowadnic określisz odległość od ściany i sufitu. Zmienisz również kąt nachylenia projektora w dwóch płaszczyznach – do tyłu i do przodu oraz na boki. Ponadto część modeli ma możliwość obrotu rzutnika nawet o 360°. Uchwyty do projektorów wykonano z solidnych materiałów przystosowanych do wagi popularnych urządzeń projekcyjnych. Zadbano też o ich elegancki wygląd pasujący do każdej sali.

Zadbaj o doskonałe efekty wizualne podczas prezentacji w biurze czy szkole. Wybierz najpotrzebniejsze sprzęty projekcyjne marki Fromm & Starck i ciesz się z produktów wysokiej jakości. Przekonaj się sam. Złóż zamówienie już dziś!