Wagi

Zainspiruj się blogiem expondo

Wagi przemysłowe liczące, precyzyjne, platformowe: bogata oferta expondo.pl

Codzienna praca m.in. w zakładach mięsnych i małej gastronomii wymaga doskonałej organizacji. Jej zwiększenie zapewniają tak dokładne sprzęty jak wagi marki Steinberg. Sprawdzą się w:

  • zakładach zbiorowego żywienia (wagi stołowe)
  • warsztatach rzemieślniczych (wagi precyzyjne)
  • magazynach (wagi platformowe i wagi hakowe)
  • punktach handlowych (wagi sklepowe do kontrolnego sprawdzania masy, wagi liczące).


Wszystkie modele wykonano z solidnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne (m.in. stali nierdzewnej). Charakteryzują się precyzją pomiaru i dysponują dodatkowymi funkcjami usprawniającymi ważenie, np. zliczaniem sztuk, tarowaniem, obliczaniem ceny oraz automatycznym wyłączaniem.

Wielofunkcyjne wagi

Sklep expondo.pl oferuje duży wybór solidnych i dokładnych wag, które można zastosować w wielu branżach na rynku. Ich dodatkowe funkcje także dopasowano do rozmaitych potrzeb użytkowników i specyfiki miejsca pracy. Dzięki marce Steinberg każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wszystkie modele zostały wyprodukowane według ściśle określonych, wyśrubowanych norm technicznych. Są bezpieczne i nadają się do wieloletniej eksploatacji. Projektanci urządzeń dokładają wszelkich starań, aby wagi elektroniczne przyciągały uwagę swoim nowoczesnym, innowacyjnym designem. Różne rodzaje wag w sklepie expondo.pl udowadniają, że nie tylko konstrukcja ale również wzornictwo ma duże znaczenie.

Do każdej wagi Steinberg wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, m.in. stal nierdzewną. Jest to bardzo popularny stop, którego często używa się np. w gastronomii do wykonywania stołów roboczych z szafką i najprostszych stołów roboczych. Ten rodzaj stali sprawia, że wagi laboratoryjne oraz sklepowe mają szalki odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Urządzenia dostępne w opisywanej kategorii dysponują wieloma opcjami. Zamiana jednostek ważenia, sumowanie ciężaru przedmiotów i zatrzymanie wyniku są przykładowymi funkcjami ułatwiającymi pracę. Na bezpieczeństwo eksploatacji wpływa ostrzeżenie przed przeciążeniem (w formie sygnału dźwiękowego oraz graficznego).

Na stronie expondo.pl znajdziesz wagi do magazynów, sklepów, fabryk, warsztatów, placówek naukowo-badawczych, a także wielu innych miejsc. Oferujemy nie tylko wagi, ale także wciągarki/wyciągarki i suszarki próżniowe. Każde z proponowanych urządzeń posiada wysokie parametry oraz solidną konstrukcję.

Wagi do pracy z ciężkimi przedmiotami

Potrzebujesz wytrzymałej wagi hakowej do zważenia produktu o masie kilku ton? Idealnie trafiłeś! Sklep expondo.pl sprzedaje modele o różnym udźwigu, np. profesjonalne wagi hakowe i platformowe, dobrze nadające się do ważenia maszyn, stalowych konstrukcji, worków ze zbożem oraz innych ciężkich przedmiotów.

Wagi elektroniczne to sprzęt niezbędny w wielu zakładach przemysłowych, produkcyjnych, przetwórczych i warsztatach. Podobnie jak spawarki i satyniarki umożliwiają bezpieczną, wydajną oraz komfortową pracę. Wagi magazynowe posiadają obszerne, solidne powierzchnie ważące, na których umieszcza się przedmioty o dużej masie. Tego rodzaju artykuły łatwo jest przewieźć np. wózkiem platformowym.

Proponowane urządzenia wyposażono w czytelne wyświetlacze (LED lub LCD). Elektroniczne wagi dysponują różnymi sposobami zasilania, zależnie od modelu m.in. akumulatorem, zasilaczem i bateriami. Wybrane warianty, np. wagi magazynowe, mają osobne terminale z możliwością powieszenia go na ścianie albo umieszczenia na statywie. Wymienione rozwiązania sprawiają, że praca jest elastyczniejsza.

Aby precyzyjnie sprawdzić masę przedmiotu, należy odpowiednio ustawić wagę. Urządzenia z logiem Steinberg posiadają nóżki o regulowanej wysokości, a niektóre produkty z kategorii wag laboratoryjnych także poziomicę.