Sejfy i kasetki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 21 z 21 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Sejfy i kasetki marki Stamony to akcesoria przeznaczone do użytku profesjonalnego oraz prywatnego. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia wartościowych przedmiotów: pieniędzy, dokumentów, blankietów recept, kluczy itp. Jeżeli zainteresowały Cię artykuły dostępne w tej kategorii, zapoznaj się także z ofertą praktycznych sejfów na klucze do bram garażowych oraz szaf metalowych, które będą idealne do przechowywania odzieży roboczej lub narzędzi.

Sejfy i kasetki do gabinetu lub recepcji

W szerokim asortymencie Stamony znajdują się funkcjonalne szuflady do kas fiskalnych. Urządzenia są kompatybilne z komputerami/kasami/drukarkami. Wystarczy podpiąć je do nich za pomocą specjalnego przewodu. Szuflady znajdą zastosowanie przede wszystkim w miejscach przyjmujących płatności: na recepcjach, w sklepach, gabinetach czy bufetach. Dzięki różnym przegródkom umożliwiają wygodne przechowywanie banknotów, recept, paragonów, a także bilonu czy żetonów.

Profesjonalne szafki metalowe na klucze sprawdzą się w hotelach, hostelach, klubach fitness, szkołach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Dzięki specjalnym zawieszkom oraz dołączonym do zestawów arkuszom gwarantują sprawne wydawanie kluczy do różnych pomieszczeń. Szafki mocuje się bardzo łatwo do ściany.

Mocne sejfy do domu

Osoby prywatne znajdą w expondo.pl wiele modeli sejfów domowych. Każdy, kto posiada większą ilość gotówki, biżuterię lub cenną elektronikę (aparaty, kamery, zegarki) powinien rozważyć nabycie takiego sprzętu. Sejfy doskonale sprawdzą się również do archiwizowania ważnych dokumentów. Przed dostępem niepowołanych osób chronią zawartość zamek elektroniczny na kod oraz dodatkowy – na klucz. Solidne obudowy o grubych ściankach są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane sejfy można dyskretnie wmontować w podłogę lub ścianę.

Już dzisiaj zadbaj o bezpieczeństwo cennych przedmiotów, zamów sejfy i kasetki z dostawą pod drzwi!