Oczyszczacze powietrza

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 15 z 15 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Każdego dnia jesteś narażony na kontakt ze szkodliwymi substancjami i alergenami unoszącym się w powietrzu. Domowe zacisze oraz biuro, w którym pracujesz, również nie jest wolne od zanieczyszczeń. Jeżeli chcesz zapewnić sobie, swoim bliskim i pracownikom dostęp do czystego powietrza, warto wybrać jedno z urządzeń z asortymentu sklepu expondo.pl.

W tej kategorii znajdziesz oczyszczacze powietrza zapewniające doskonałą atmosferę w pomieszczeniach. Dzięki nim pozbędziesz się pyłu, kurzu, alergenów, a także nieprzyjemnych zapachów. Dysponujemy też modelami z funkcją ozonowania, co dodatkowo podnosi ich efektywność. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych grzejników oraz klimatyzerów ewaporacyjnych.

Oczyszczacze powietrza do domu i biura Uniprodo

Wybierając oczyszczacz powietrza dla siebie lub do biura warto zwrócić uwagę na rodzaj filtra, który jest stosowany w danym urządzeniu. Sprzęty marki Uniprodo posiadają trzystopniowe wkłady skutecznie eliminujące różnego rodzaju zanieczyszczenia. W ich skład wchodzą filtry wstępne. Ich zadaniem jest wychwycenie największych cząsteczek unoszących się powietrzu. Do kolejnego etapu użyto filtrów z węglem aktywnym. Pochłaniają one nieprzyjemne zapachy np. po środkach chemicznych, zwierzętach czy przypalonym jedzeniu. Filtry HEPA stanowią ostatni stopień oczyszczania. Wyłapują one najmniejsze pyły, kurz i nie tylko. Dzięki takiej konstrukcji wkładów masz pewność, że jakość powietrza będzie idealna. W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz filtry dedykowane do prezentowanych urządzeń.

Ważnym aspektem jest również dobranie oczyszczacza do wielkości pomieszczeń, w którym ma pracować. Marka Uniprodo przygotowała szereg sprzętów sprawdzających się zarówno w dużych, jak i niewielkich pokojach. Ponadto produkty posiadają możliwość regulowania siły nawiewu, co dodatkowo ułatwia rozprowadzenie czystego powietrza. Wybrane modele wyposażono również w timery określające czas pracy.

W związku z tym, że oczyszczacze powietrza stoją często w widocznym miejscu, projektanci Uniprodo zadbali o ich niepowtarzalny design. Dzięki temu wpasują się w wystrój każdego otoczenia. Ponadto sprzęty cechują się niską emisją hałasu, więc nie będą przeszkadzać w codziennych obowiązkach. Jako dodatek część modeli posiada lampkę nocną delikatnie oświetlającą pokój po zmroku.

Oczyszczacze powietrza z funkcją ozonowania ulsonix

Jeżeli zależy Ci na jeszcze dokładniejszym oczyszczaniu powietrza, nie tylko z pyłów, ale i drobnoustrojów, to sprzęty marki ulsonix są właśnie dla Ciebie. W zależności od Twoich potrzeb masz do dyspozycji modele z trzema, a nawet pięcioma filtrami. Podobnie jak we wcześniej wspomnianych produktach, w tych również zastosowano wkłady wstępne, węglowe i HEPA. Ponadto użyto filtrów jonów ujemnych oraz fotokatalitycznych (TiO2), które dodatkowo podnoszą efektywność urządzeń.

Jednak największą zaletą oczyszczaczy powietrza ulsonix jest funkcja ozonowania. Wykorzystuje ona ozon, który niweluje nieprzyjemne zapachy. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, przy ozonowaniu nie potrzebujesz substancji chemicznych czy zapachowych. Gaz poradzi sobie z odorem pleśni, sierści, stęchlizny po podtopieniu oraz spalenizny po pożarze. Część modeli ma również wbudowane lampy UV. Sterylizują one powietrze, usuwając wszelkie drobnoustroje oraz toksyny. Korzystając z tych funkcji, pamiętaj o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do dołączonych instrukcji.

Zadbaj o doskonałą atmosferę w swoim domu i biurze z oczyszczaczami powietrza Uniprodo i ulsonix. Dzięki nim zapomnisz o pyle i kurzu po remoncie, zapachu pleśni czy pyłkach powodujących alergię. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!