Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 12 z 12 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Prezentowane w tej kategorii chodziki dla seniorów to sprzęty bardzo przydatne dla ludzi starszych. Docenią je również osoby, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się. Rollatory marki Uniprodo charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Jeżeli zainteresował Cię balkonik do chodzenia sprawdź również montowaną do niego dużą torbę na zakupy – przyda się przy samodzielnych wyprawach do sklepu. Zamów je z dostawą pod same drzwi!

Chodziki dla seniorów i nie tylko

Oferowane balkoniki dla seniorów ułatwią osobom starszym i schorowanym przemieszczać się w sposób samodzielny. Dzięki urządzeniom marki Uniprodo wyjście do urzędu, lekarza, na ryneczek czy do supermarketu stanie się dużo mniej kłopotliwa. Sprzęty z tej kategorii wyposażone są w liczne udogodnienia oraz praktyczne rozwiązania, które pomagają pokonać przeszkody znajdujące się na Twojej drodze. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że sprzęt odznacza się długą żywotnością.

Decydując się na zakup któregoś z prezentowanych chodzików, jesteś pewien, że otrzymujesz sprzęt kompletny. W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, aby użytkować balkonik natychmiast po rozpakowaniu paczki.

Balkonik dla seniorów z udogodnieniami

Codzienne czynności? Spacer po parku? Przechadzka wokół sanatorium? Wytrzymały i bezpieczny rollator pomoże wykonać seniorowi wszystkie aktywności bez pomocy opiekuna. Wykonanie z niezwykle lekkiego aluminium oraz dodanie dużych, przyczepnych kółek z gumy termoplastycznej zapewnia łatwe pokonywanie dystansów nawet w trudnych warunkach. Akcesorium w postaci pakownej torby pozwoli przechować najpotrzebniejsze rzeczy osobiste oraz zakupy. Balkonik 2w1 przyda się z kolei osobom, które potrzebują krzesła transportowego z podpórką na nogi.

Projekt według najwyższych standardów zaowocował szerokim gronem zadowolonych klientów. Dołącz do nich – zamów na expondo.pl przydatny sprzęt dla osób starszych!