Słupki odgradzające

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 18 z 18 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Słupki odgradzające w ofercie sklepu expondo.pl 

Chcesz sprawnie kierować ruchem klientów i zwiedzających podczas eventów? Zależy Ci, aby goście z łatwością trafili do recepcji na hotelową odprawę? Wykorzystaj słupki odgradzające marki ulsonix ze sklepu expondo.pl. Stanowią one prosty, ale niezbędny dodatek do wyposażenia hoteli (identycznie jak stojaki na bagaż), sklepów, salonów samochodowych, kompleksów targowych, muzeów, galerii sztuki, teatrów, obiektów sportowych i wielu innych miejsc.  

Dlaczego warto kupić słupki odgradzające? 

Słupki odgradzające są niezbędne wszędzie tam, gdzie przybywa dużo ludzi. Pozwalają czytelnie wskazać drogę do celu i zablokować wybrane miejsca, aby dać jasny sygnał, dokąd nie wchodzić. Zastosowanie słupków odgradzających z taśmą, łańcuchem lub sznurem nie wymaga żadnych skomplikowanych zabiegów! Wystarczy, że rozstawisz je tam, gdzie chcesz.  

Słupki odgradzające z taśmą czy bez – które będą najlepsze dla Ciebie? 

Wiesz już, że słupki odgradzające okażą się niezbędne w Twojej firmie, ale nie wiesz, które dokładnie wybrać? W naszym poradniku zakupowym przedstawiamy ich rodzaje. Choć ich konstrukcja jest bardzo podobna, warto zwrócić uwagę na detale. Oto różnice: 

  1. Słupki odgradzające z taśmą – posiadają specjalną zintegrowaną kasetę (mocowanie) do rozwijania taśmy. Za najbardziej uniwersalne uchodzą słupki z mocowaniem 4-stronnym, które pozwala równolegle i prostopadle rozwinąć taśmę. Standardowe taśmy mają długość 2 metrów. Wysuniesz je z łatwością, jednym ruchem. Mają zwykle czarny, neutralny kolor lub barwy ostrzegawcze: czarno-żółte czy biało-czerwone. 

  1. Słupki odgradzające z liną – oprócz wskazywania toru kolejki pełnią również funkcję estetyczną. Dlatego często sprawdzają się jako eleganckie wyposażenie baru, restauracji oraz rozmaitych instytucji kultury. Zwykle występują w kolorach srebrnym i złotym. Mogą mieć różne wykończenia: płaskie albo kuliste. Lin o atrakcyjnych wizualnie splotach w przeciwieństwie do taśm nie wyciąga się z kasety, ale przypina. Ich naciąg uregulujesz jedynie poprzez przesuwanie słupków.  

  1. Słupki odgradzające z taśmą i liną – łączą w sobie dwa wyżej opisane rozwiązania. Taśmy i liny nie musisz używać jednocześnie. Niemniej tego rodzaju słupki dają większe możliwości.  

  1. Słupki odgradzające z łańcuchem – istnieją w dwóch wersjach. Pierwsza, o gustownym designie, zdaje egzamin np. w hotelach czy podczas wystaw. Drugą wyróżnia rzucająca się w oczy, ostrzegawcza kolorystyka słupków i łańcuchów, zwykle biało-czerwona. Dzięki niej odgrodzisz np. remontowaną część chodnika, wyłączone z użytku miejsce parkingowe itp. Słupki odgradzające z łańcuchem często wykorzystuje się w zakładach przemysłowych.  

  1. Taśma ostrzegawcza – stanowi niezbędne uzupełnienie najpopularniejszych słupków odgradzających. Modele dostępne w sklepie expondo.pl występują zarówno z kasetą mocującą, jak i nasadką na pachołek. Nylonowa taśma nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Długość 2 lub 3 m pozwala łatwo zablokować nawet długie odcinki.  

Uniwersalne słupki odgradzające marki ulsonix – zalety 

Słupki odgradzające to doskonałe akcesoria zabezpieczające, podobnie jak skrzynki na klucze. Aby jednak spełniały swoje zadanie w hotelu, restauracji, muzeum czy zakładzie przemysłowym, muszą charakteryzować się solidną konstrukcją.  

Dlatego zawsze, kiedy wybierasz słupki odgradzające z taśmą, zwracaj uwagę na ich materiał wykonania. Częsta eksploatacja w miejscach o dużym natężeniu ruchu wymaga, aby sprzęt był niezawodny. Modele marki ulsonix zostały wyprodukowane z polerowanej stali nierdzewnej lub żelaza. Oba materiały charakteryzują się długą żywotnością i odpornością na zużycie. O tym, jak ważne są to cechy, wiedzą wszyscy, którzy na co dzień używają mebli ze stali nierdzewnej.  

Solidność to jeszcze nie wszystko! Słupki odgradzające muszą być także stabilne. Za najlepsze pod tym względem uchodzą te z betonową podstawą. Odpowiedni ciężar daje pewność, że słupek się łatwo nie przewróci. Ponadto dobra podstawa powinna mieć gumowe wykończenie, które zapewnia wygodne i ciche przesuwanie. Sprawia ono również, że nie zarysujesz podłogi.  

Marka ulsonix daje możliwość wyboru pod względem estetyki. Modele dostępne w sklepie expondo.pl mają różne kolory (np. czarny, srebrny i złoty) oraz wykończenia głowic (proste i dekoracyjne). Z pewnością dopasujesz słupki odgradzające do wystroju swojego wnętrza.  

Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność, że wyróżniają się one wysoką jakością i poziomem bezpieczeństwa, tak jak np. sejfy. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność doskonałej obsługi. Ponadto zamawiając artykuły na expondo.pl, zyskujesz dodatkowe korzyści, w tym darmową wysyłkę i zwrot, a także 3 lata gwarancji. Jeśli jednak sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań, pamiętaj, że możesz z niego zrezygnować aż do 30 dni. Jedyne co pozostało Ci w tej chwili, to wygodnie zamówić słupki odgradzające!