Skubarki do drobiu

Zainspiruj się blogiem expondo

Niemiecka marka Weisenfield wprowadziła na rynek urządzenia skierowane do klientów zajmujących się hodowlą drobiu. Sprzęt znalazł się oczywiście w ofercie sklepu expondo.pl, stanowiąc bardzo atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla właścicieli dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich gospodarstw. Oto profesjonalne skubarki do drobiu, których wysoka jakość i atrakcyjna cena są jedynie częścią zalet.

Maszyny od Weisenfield charakteryzują się ponadto dużą efektywnością, a do ich produkcji użyto najlepszych materiałów. Prosta obsługa oraz łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że prezentowane produkty pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Już dziś skorzystaj z możliwości zakupu online w naszym sklepie i stań się posiadaczem niezawodnego sprzętu do skubania i oczyszczania skóry drobiu.

Skubarki do drobiu – niezawodność i precyzja

O tym, jak ważne jest dokładne oczyszczenie skóry drobiu z piór oraz wszelkich zabrudzeń, wie każdy, kto ma do czynienia z branżą hodowlaną. Skubarki marki Weisenfield poradzą sobie z tym zadaniem doskonale. Wszystkie modele wyposażone zostały w silniki, zapewniające wydajność na poziomie 98%, zaś gumowe wypustki chronią elementy skóry przed uszkodzeniem podczas obróbki z dużą prędkością.

Zależnie od potrzeb naszych klientów dostępne są modele charakteryzujące się zróżnicowanymi parametrami pracy. Mowa tu zarówno o pojemności, jak i zdolności przerobowej w trakcie godziny. Trwałość jest zasługą stali nierdzewnej, która w parze ze specjalną rynienką znacząco wpływa też na utrzymanie maszyny w czystości. Nieskomplikowany, lecz solidny mechanizm jest gwarancją łatwej obsługi i bezawaryjności.

Weisenfield – marka dla profesjonalistów

W sklepie expondo.pl znajdują się produkty stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Wraz z dołączeniem do asortymentu urządzeń marki Weisenfield, pojawiła się też nowa kategoria, zawierająca produkty dla hodowców. Oprócz skubarek, znajdują się w niej również klujniki, pozwalające na przeprowadzenie zautomatyzowanego procesu lęgowego kur, gęsi, kaczek, indyków lub przepiórek.

Skorzystaj z naszej oferty dla przemysłu hodowlanego i wybierz skubarkę, która sprosta Twoim wymogom. Naszym klientom oferujemy darmową wysyłkę, najniższe ceny wprost od producenta, 3 lata gwarancji konsumenckiej, serwis na terenie Europy, a także możliwość skorzystania z infolinii, gdzie zaczerpnąć można wszelkich informacji o produktach, które sprzedajemy. Odwiedzając sklep expondo pl warto sprawdzić też inne kategorie np. sprzęt do warsztatu, bądź wyposażenie dla profesjonalnej gastronomii.