1 - 24 z 40 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Wielu restauratorów i pracowników kuchni doceniło już solidność sprzętu marki Royal Catering. Nie bez znaczenia jest także jego atrakcyjna cena. Wszystko, co oferuje sklep expondo.pl dla gastronomii, zostało dokładnie przemyślane, a później starannie wykonane. Prezentowane w tej kategorii urządzenia gastronomiczne (np. krajalnica do kiełbasy) to produkty idealnie sprawdzające się w codziennym, komercyjnym użytku.

Bardzo dobrze nadają się do lokali typu fast food, barów sałatkowych, bistr itp. Umożliwiają przygotowanie i obróbkę termiczną różnych przekąsek. Krajalnice szybko dzielą składniki na równej wielkości kawałki. Miksery spiralne pozwalają ugnieść ciasto na pierogi czy pizzę. Tostery równomiernie opiekają pieczywo (wybrane modele aż 6 kromek jednocześnie).

Wyposażenie baru w przystępnej cenie

Grille rolkowe zapewniają podgrzewanie nawet kilkudziesięciu parówek w tym samym czasie. Ponadto wśród asortymentu znajduje się maszyna do hamburgerów. Aby po uformowaniu kotletów usmażyć je, wystarczy wykorzystać grille kontaktowe. Wymieniony sprzęt gastronomiczny sprawdzi się zarówno w przyrządzaniu mięsa, jak i warzyw.

Grille posiadają duży zakres regulacji temperatury, co sprawia, że przy ich zastosowaniu szybko usmaży się jedzenie według swojego gustu. Podgrzewacze do parówek, wyposażone w cylindry, pozwalają przygotować hot dogi innym sposobem – parówki ogrzewa para wodna.

Maszyny do hamburgerów i krajalnice do kiełbasy – najlepsze dla małej gastronomii

Sprzęt kuchenny taki jak np. toster na 4 kromki (lub na 6), maszyna do hamburgerów, grill kontaktowy, z ryflowaną powierzchnią, opiekacz do hot dogów oraz mikser spiralny do wyrabiania ciasta to podstawowe wyposażenie baru. Expondo.pl proponuje urządzenia kuchenne m.in. do bistro, snack-baru, baru sałatkowego, a także pizzerii, pierogarni itp.

Grille rolkowe idealnie nadają się do użytku na stacjach paliwowych, gdzie często serwuje się hot dogi. Kompaktowy sprzęt gastronomiczny marki Royal Catering sprawdzi się również w gospodarstwie domowym. Toster czy opiekacz typu Salamander umożliwią przyrządzenie ciepłych kanapek i zapiekanek, jak w profesjonalnej kuchni.

Do wykonania prezentowanych artykułów wykorzystano stal nierdzewną. Materiał jest nie tylko odporny na korozję, ale również na uszkodzenia mechaniczne. Inox sprawia, że np. maszyna do hamburgerów dłużej zachowuje swoją żywotność. Ogromne znaczenie w zbiorowym żywieniu ma utrzymanie higieny na najwyższym poziomie. Dzięki gładkim powierzchniom (z tego właśnie materiału) można z łatwością usunąć każde zabrudzenie: tłuszcz, resztki składników spożywczych itp.

Wszystkie te zalety posiadają meble ze stali nierdzewnej, np. stoły chłodnicze do pizzy. Wyposażono je w wytrzymałe blaty z inoxu lub granitu, aby higienicznie i komfortowo wyrabiać ciasto. W sklepie expondo.pl znajdziesz nie tylko sprzęt do kuchni gastronomicznej, ale także inne sprzęty niezbędne do wyposażenia lokali gastronomicznych. Zobacz naszą ofertę w kategorii stoły i krzesła do restauracji!