Sporty wodne

Zainspiruj się blogiem expondo

Chcesz uatrakcyjnić wypoczynek nad morzem lub jeziorem? Sprzęt wodny marki Gymrex, sprawi, że aktywnie spędzisz czas i zdobędziesz nowe, niepowtarzalne doświadczenia! Asortyment obejmuje między innymi nowość ­– dmuchaną deskę SUP z serii Balance Line przeznaczoną do rekreacyjnego pływania po wodach otwartych na stojąco z użyciem wiosła. Stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego sprzętu wodnego takiego jak kajak czy ponton (zobacz kategorię części i akcesoria do łodzi, w której możesz znaleźć między innymi odpowiedni fotel do łodzi). Kompletny zestaw akcesoriów pozwoli Ci cieszyć się w pełni potencjałem deski oraz uczyni jej obsługę niezwykle wygodną.

Sprzęt do sportów wodnych – wysoka jakość i atrakcyjny design

Aktywny wypoczynek dostarcza mnóstwo dobrej zabawy oraz satysfakcji pod warunkiem, że jest bezpieczny. W trosce o Twoje zdrowie marka Gymrex używa wyłącznie tworzyw wysokiej jakości do produkcji sprzętów wodnych, abyś mógł bez obaw zaufać ich wytrzymałości. Przede wszystkim charakteryzują się one dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie warunków zewnętrznych. Posiadają również dodatkowe zabezpieczenia w postaci mat antypoślizgowych lub lin holowniczych.

Co więcej, przy dużej trwałości, deski odznaczają się lekkością oraz kompaktowością, dlatego doskonale sprawdzą się w czasie wycieczek objazdowych lub rowerowych. Niewielka waga nie tylko sprawia, że łatwo się je transportuje, ale również pomaga przy sterowaniu oraz odpowiada za ich zwrotność.

Aktywny wypoczynek nad wodą ze sprzętem od Gymrex

Bogatą ofertę marki Gymrex uzupełniają praktyczne akcesoria, które dzięki swojej uniwersalność pasują zarówno do łodzi, jak i kajaków, desek surfingowych itp. Funkcjonalne, składane wiosło o profilowanym piórze pozwala na precyzyjne manewrowanie oraz sprawne poruszanie się jednostek pływających. Z kolei wygodne, regulowane siedzisko kajakowe zwiększy komfort w czasie dłuższych spływów czy rajdów wodnych.

W ofercie sklepu expondo.pl znajduje się wiele sprzętów marki Gymrex, które pomogą Ci przygotować się kondycyjnie do rozpoczęcia sezonu wakacyjnego. Oferujemy maszyny do treningu siłowego, w tym wielofunkcyjne ławeczki czy trwałe drążki do podciągania, a także urządzenia fitness w tym trampoliny do ćwiczeń cardio. A jeśli jesteś juz na plaży to może zechcesz pobawić się w poszukiwacza skarbów z naszym wykrywaczem metalu! Zapoznaj się z naszym asortymentem i urządź własną salę ćwiczeń dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!