Stoliki pod laptopa

Zainspiruj się blogiem expondo

Stoliki pod laptopa: oferta sklepu internetowego expondo.pl

Mobilność to w obecnych czasach cecha niezwykle ceniona, ba – bywa, że konieczność! W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników powstały laptopy, dzięki którym możesz pracować niemal wszędzie. Lekkie, przenośne urządzenia odznaczają się niezwykłą wygodą. Niestety ta zaleta sprawia, że podczas korzystania z nich często zapomina się o zasadach ergonomii.

Krótkotrwałe użycie laptopa umieszczonego na kolanach w trakcie podróży pociągiem nie spowoduje zwykle większych negatywnych następstw. Jednak częsta i długa praca w niewłaściwej pozycji może już stanowić zagrożenie. Po pewnym czasie pojawią się bóle karku, nieprzyjemne skurcze i naprężenie mięśni.

Jak zaradzić powyższym? Marka Fromm & Starck, ceniony producent mebli użytkowych, oferuje bogaty asortyment stolików pod laptopa. Nowoczesne sprzęty dostępne w expondo.pl pozwalają na wygodną i bezpieczną pracę z notebookami. Dzięki nim zawsze zachowasz właściwą postawę, co przełoży się na Twoje zdrowie oraz długą i efektywną pracę.

Zamów nowoczesny stolik pod komputer do pracy w biurze lub w domu

Stoliki pod laptopa są uniwersalne i w każdym miejscu ułatwią korzystanie z komputera. Sprawdzą się, jeśli zastanawiasz się, jak urządzić biuro, sklep czy pokój do home-office. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom łatwo je również przewieźć w bagażniku samochodu. Mobilny stolik pod laptopa sprawi więc, że korzystanie z komputera będzie niezwykle wygodne również podczas targów, szkoleń lub wykładów. Nie obędziesz się bez nich zatem, jeśli często jeździsz w teren z prezentacjami.

Meble te również docenią odbiorcy prywatni do przeglądania internetu czy korzystania z mediów społecznościowych. Ustawione przy łóżku przypadną też do gustu miłośnikom nocnych seansów. Jeśli Twoje dziecko często korzysta z laptopa podczas nauki, stolik będzie niezbędny. Dzięki regulacji wysokości będzie „rósł” wraz z nim i tym samym posłuży on mu długie lata.

Jakie zalety mają nasze stoliki na laptopa?

Każdy stolik pod laptopa marki Fromm & Starck odznacza się cenionymi parametrami. Wszystkie sprzęty były bowiem projektowane w oparciu o bogate doświadczenie inżynierów oraz konsultacje ze specjalistami. Dzięki temu do rąk klienta trafiają meble świetnie odpowiadające potrzebom konsumentów. Ergonomiczne wyposażenie biura nie może się bez nich obejść!

Wytrzymała konstrukcja stolików pozwala w zależności od modelu umieścić na blacie sprzęt o wadze od 5 do nawet 15 kg. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenie będzie stać bezpiecznie i stabilnie. Solidne materiały i doskonałe wykonanie idą w parze z atrakcyjnym designem. Stoliki utrzymane są w klasycznym wzornictwie, które pasuje do wystroju każdego biura.

Laminowane blaty odznaczają się estetyką i dużą wytrzymałością. Dzięki nim meble odporne są na uszkodzenia związane z użytkowaniem w biurze. Niestraszne są im przypadkowe uderzenia czy zalanie ciepłymi płynami (kawą/herbatą). Gładkie powierzchnie wyczyścisz bez trudu! Wystarczy do tego woda i szmatka z odrobiną łagodnego detergentu.

Innymi zaletami są:

  • Regulacja wysokości

    Cecha ta jest w przypadku mebli biurowych kluczowa. Regulowany stolik pod laptopa dostosujesz do wzrostu użytkownika oraz wysokości jego fotela/krzesła. Większość modeli ma również przechylany blat, co jeszcze bardziej podnosi ergonomię użytkowania. Udogodnieniem w tym przypadku jest sprężyna gazowa, dzięki której błyskawicznie wyregulujesz mebel. Dzięki szerokiemu zakresowi ustawień nawet długa praca będzie bardzo wygodna. Jeżeli szukasz nieco większego mebla, czyli biurka z regulowaną wysokością, konieczne sprawdź naszą ofertę w tym zakresie.

  • Mobilność

    Stoliki na laptopa są niezwykle lekkie. Ich waga oscyluje w zakresie od około 4 do 12 kg. Bez trudu przeniesiesz je więc z miejsca na miejsce nawet po schodach w budynku bez windy. Transport ułatwiają również lekkobieżne kółka. Dzięki nim przestawianie stolika w obrębie pomieszczenia jest niezwykle łatwe. Umożliwia to np. podzielenie się prezentacją ze współpracownikami lub zmianę stanowiska pracy. Za sprawą hamulców unieruchomiony stolik pod komputer nie będzie się natomiast przesuwał. Składane blaty ułatwiają z kolei przechowywanie mebla w czasie, gdy nie jest używany. Tym samym zaoszczędzisz cenną w biurze przestrzeń.

Zadbaj o wygodę i ergonomię: kup stolik do pracy na stojąco

Szeroka możliwość ustawień wysokości pozwala na wykorzystanie niektórych modeli do pracy na stojąco. Dzięki temu zadbasz o swój kręgosłup, który podczas utrzymywania go w długotrwałej pozycji siedzącej ulega dużym naciskom. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy osoba garbi się lub nadmiernie pochyla. Ergonomiczny stolik do pracy na stojąco sprawi, że znikną przykre przykurcze, ból w lędźwiach lub karku.

Myślisz, jak urządzić domowe biuro lub wyposażyć firmę? Zaufaj wiedzy i doświadczeniu marki Fromm & Starck. Nabywając mebel tego producenta, masz pewność, że do Twoich rąk trafi produkt świetnie sprawdzający się w profesjonalnym użytkowaniu. Kolejną zaletą jest atrakcyjna cena stolików pod laptopa, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania.

W bogatym asortymencie expondo.pl znajdziesz też m.in. ergonomiczne biurka, wygodne fotele oraz pojemne szafy, przestronne regały, praktyczne tablice i uchwyty do monitorów. Dzięki nim Ty oraz Twoi pracownicy otrzymacie narzędzia odpowiednie do produktywnej i wygodnej pracy.

Już dzisiaj zamów stolik na laptopa oraz inne przydatne meble i akcesoria z dostawą pod wskazany adres!