Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 53 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Prezentowane modele anatomiczne powstały jako pomoc dydaktyczna dla uczniów oraz studentów medycyny pragnących lepiej poznać i zrozumieć budowę ludzkiego organizmu. Okażą się przydatne zwłaszcza w czasie przygotowania do sprawdzaniu lub sesji egzaminacyjnej. Dzięki niezwykłej dbałości o szczegóły modele od Physa nadają się świetnie do gabinetów lekarskich, placówek naukowych czy uniwersytetów, gdzie posłużą celom poglądowym. Marka łączy doskonałą jakość wykonania oraz trwałe materiały z funkcjonalnością. Asortyment expondo.pl obejmuje także inne produkty, które sprawdzą się w przychodni lub laboratorium, np. wygodne taborety siodłowe, higieniczne dozowniki do mydła czy nowoczesne suszarki do rąk.

Modele anatomiczne – duży wybór

Oferta naszego sklepu jest niezwykle bogata, co sprawia, że z łatwością znajdziesz model, którego szukasz. Znajdują się w niej m.in. repliki mózgu, oka, miednicy, zęba, a także stawu kolanowego, skokowego, kręgosłupa oraz całe szkielety. Produkty dostępne są w różnych wariantach (np. z dodatkowymi elementami). Poszczególne modele wykonano w skali 1:1, a także w rozmiarze mniejszym lub większym w stosunku do naturalnego odpowiednika, dopasowując je tym samym do indywidulanych potrzeb użytkownika.

Trójwymiarowe pomoce naukowe Physa wyróżniają się niezwykle wiernym odwzorowaniem anatomii poszczególnych części ludzkiego ciała. Każdy detal został starannie dopracowany, aby oddać naturalną kolorystykę, strukturę oraz funkcjonalność. Na niektórych modelach zaznaczono dodatkowo zmiany chorobowe bądź wady rozwojowe, co okaże się szczególnie przydatne dla studentów medycyny.

Modele anatomiczne wysokiej jakości

Twarde tworzywo sztuczne, które posłużyło do wykonania modeli marki Physa, cechuje się niezwykłą wytrzymałością, odpornością na pękanie oraz zużycie. Dzięki temu pomoce dydaktyczne bardzo prosto utrzymać w czystości. Są lekkie, a ponadto większość wyposażono w podstawę, więc swobodnie je przeniesiesz oraz ustawisz w dowolnym miejscu np. w gablocie wystawowej lub na biurku. Ich montaż zajmuje zaledwie kilka minut.

Jeśli szukasz profesjonalnych sprzętów do wyposażenia uniwersyteckiego laboratorium lub pracowni chemicznej, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś! Oprócz produktów Physa polecamy także urządzenia innych marek np. profesjonalne mieszadła laboratoryjne od Steinberg Systems, wydajne suszarki próżniowe i Goldbrunn oraz funkcjonalne generatory ozonu od Ulsonix. W sklepie expondo.pl znajdziesz szeroką gamę niezawodnych sprzętów w korzystnych cenach z natychmiastową wysyłką!