Mała gastronomia

Zainspiruj się blogiem expondo

Produkty takie jak milkshakery czy maszyna do waty cukrowej są nieodłącznymi elementami każdej imprezy plenerowej. Urządzenie do koktajli zapewnia szybkie przygotowanie napojów mlecznych i owocowych w formie płynnej lub musu. Wata cukrowa jest jedną z najpopularniejszych przekąsek wśród dzieci, dlatego maszyna do waty cukrowej to dobra inwestycja dla organizatorów festynów, jarmarków, właścicieli wesołych miasteczek, cyrków itp.

Gofrownice i stoły chłodnicze? kolejne urządzenia gastronomiczne, które sprawdzą się podczas sezonowych przedsięwzięć. Charakteryzują się wytrzymałością oraz łatwością w zachowaniu czystości. Dzieje się tak, dlatego że sprzęt gastronomiczny wykonany został ze stali nierdzewnej.

Solidne wyposażenie w przystępnych cenach

Artykuły takie jak urządzenia grzewcze, meble gastronomiczne czy szafka ze stali nierdzewnej są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Mają gładką powierzchnię, dzięki czemu nie przywierają do nich zabrudzenia. W produkcji wykorzystuje się także żeliwo (np. płyty grzewcze gofrownic), granit (blaty stołów roboczych), szkło hartowane (drzwiczki maszyny do popcornu) i akrylowe (pokrywa automatu do waty cukrowej).

Oprócz solidnych komponentów, proponowane produkty wyróżniają się przemyślaną konstrukcją. Nasze gofrownice przemysłowe posiadają rynienkę (wokół płyt) na resztki ciasta, a także izolowany termicznie uchwyt. Maszyny do robienia waty cukrowej są wyposażone w praktyczne szuflady z przegrodami do przechowywania składników, np. barwników spożywczych.

Wysoka jakość produktów i usług

Asortyment marki Royal Catering wyróżnia się solidnością i wynikającą z niej długą żywotnością. Również usługi związane ze sprzedażą oraz serwisem urządzeń charakteryzują się wysokim poziomem. Dzięki wypracowanym standardom sklep expondo.pl może zaproponować wyposażenie gastronomii spełniające surowe normy jakości i higieny. Oferta obejmuje wszystko dla restauracji, w tym stoły i krzesła do restauracji, sprzęt cateringowy oraz wyposażenie przyczep gastronomicznych i foodtrucków.

Mobilna gastronomia to szczególna gałąź działalności, która wymaga szybkiego oraz wydajnego przygotowywania dań, przekąsek i deserów. Nasz sklep wychodzi naprzeciw tym potrzebom, dlatego ma w swoim asortymencie pojedyncze i podwójne naleśnikarki oraz gofrownice. Podczas np. wydarzeń plenerowych zdadzą egzamin maszyny do popcornu i urządzenia do waty cukrowej. Royal Catering pozwala również zrobić orzeźwiające napoje: służy do tego koktajler. Milkshaker sprawdzi się w tworzeniu zarówno konsystencji płynnej, jak i musu.

Wydajne krajalnice do cebuli, frytek oraz owoców i warzyw wyróżnia ergonomiczne użytkowanie. Jest to uniwersalny sprzęt doceniony przez pracowników małej gastronomii (np. bistro, barów typu fast food itp.) oraz dużych kuchni w stołówkach, restauracjach, hotelach, gdzie jednorazowo przyrządza się posiłki dla dużej liczby gości. Praktycznie każda krajalnica (w tym krajalnica do warzyw) została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej.