Urządzenia grzewcze

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje swoim klientom urządzenia gastronomiczne marki Royal Catering dla każdego etapu przyrządzania posiłków. Jednym z nich jest obróbka termiczna. Zapewnia ją taki sprzęt gastronomiczny jak np. frytownice, grille elektryczne, kociołki do gulaszu. Na naszej stronie można też wybrać warnik do makaronu w odpowiednim dla siebie wariancie (m.in. na 4 lub 6 koszy).

Proponowane artykuły sprawdzą się nie tylko w kuchniach (np. restauracji, stołówek, firm cateringowych), ale również na imprezach plenerowych, targach, festynach i piknikach. Płyty grillowe, kociołki do zup oraz frytownice zdadzą egzamin podczas rozmaitych wydarzeń na otwartym powietrzu, np. w namiotach gastronomicznych.

Urządzenia grzewcze w profesjonalnej kuchni

Meble ze stali nierdzewnej (np. wózki kelnerskie czy stoły robocze) to kolejny nieodzowny element kuchni w branży HoReCa. Z tego rodzaju stali wykonane są także urządzenia chłodnicze pozwalające przechowywać produkty spożywcze i gotowe dania we właściwej temperaturze. Pośród nich znajdują się m.in. nadstawy chłodnicze (z miejscem na pojemniki GN). Dzięki nim można w higieniczny sposób serwować surówki, sałatki, sosy oraz wiele innych składników i dodatków.

Poszerzanie oferty gastronomicznej

Jeśli w zakładzie gastronomicznym wprowadza się nowe pozycje do menu lub chce się skrócić czas przyrządzania posiłków, to podstawą jest profesjonalne wyposażenie kuchni. Powinno wyróżniać się nie tylko wysoką niezawodnością, ale również atrakcyjnym designem. Wykonany ze stali nierdzewnej sprzęt cateringowy i meble gastronomiczne marki Royal Catering idealnie nadają się do codziennej, regularnej eksploatacji (zobacz: ➔ warniki gastronomiczne).

Charakteryzują się trwałością, łatwością w utrzymaniu czystości (za sprawą gładkich powierzchni) oraz stabilną konstrukcją. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne, np. zadrapania, wgniecenia, otarcia etc. Artykuły gastronomiczne od Royal Catering sprawdzają się zarówno w dużych kuchniach (w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych), jak i w małych (punktach bistro, foodtruckach, lunch barach).

Sklep expondo.pl proponuje niezbędne urządzenia kuchenne, a także akcesoria do nich. W tej kategorii znajdują się m.in. frytownice oraz kosze do frytownic (dostępne w różnych wariantach wielkościowych). Inny praktyczny sprzęt to naleśnikarki jedno- i dwupłytowe. Zapewniają one usmażenie w krótkim czasie okrągłych i równych naleśników.

Przy użyciu koktajlera z mieszadłem obrotowym można wykonać świeże koktajle mleczne. Podgrzewacze do czekolady roztapiają czekoladę i podtrzymują jej temperaturę. Każda z wymienionych maszyn bardzo dobrze nadaje się jako wyposażenie kawiarni. Urządzenia grzewcze posiadają opcję regulacji temperatury i termostaty.