Inkubatory

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 30 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Sklep expondo.pl prezentuje produkty marki Incubato służące do wylęgu drobiu. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele skierowane do prywatnych użytkowników, jak i przeznaczone do zastosowań przemysłowych np. w profesjonalnych hodowlach, fermach, laboratoriach. Inkubatory lęgowe nadają się do jaj kurzych, kaczych, gęsich i przepiórczych.

Prezentowane urządzenia wykonane zostały z użyciem najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Trwale tworzywo sztuczne, wydajne termostaty oraz systemy usprawniające procesy lęgowe, to rozwiązania wpływające na niezawodność i wysoką jakość sprzętu. Takimi samymi zaletami charakteryzują się m.in pakowarki próżniowe, lub wirówki laboratoryjne.

Inkubatory do jaj Incubato – różnorodność

Inkubatory do jaj dostępne są w sklepie expondo.pl w różnych wariantach. Profesjonalne urządzenia przemysłowe przystosowane są do inkubacji dużej liczby jaj. Poszczególne modele pozwalają inkubować do 48 do 96 jaj kurzych. Egzemplarze stworzone z myślą o amatorskim zastosowaniu, przeznaczone zostały do wylęgu znacznie mniejszej liczby piskląt. Popularny wśród klientów model pomieści maksymalnie 7 jaj kurzych lub przepiórczych. Alternatywnie można w nim umieścić do trzech jaj gęsich.

Produkty marki Incubato to idealna propozycja nie tylko dla wszelkiego rodzaju firm zajmujących się hodowlą drobiu, ale też dla laboratoriów naukowych. Kompletując wyposażenie, warto zapoznać się z ofertą expondo.pl, w której dostępna jest też bogata kolekcja sprzętu przydatnego podczas badań. Wszystkie one cieszą się dużą popularnością, a są to m.in. mieszadła laboratoryjne bądź różnego rodzaju wagi.

Nowoczesność, ergonomia i automatyczne działanie

Inkubatory znajdujące się w ofercie expondo.pl stworzono przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Standardem są tu cyfrowe wyświetlacze, wskazujące temperaturę, liczbę dni inkubacji, wilgotność, napięcie oraz inne parametry istotne dla procesu. Przebieg wylęgu można swobodnie obserwować dzięki przezroczystym ściankom obudowy.

Urządzenia wyposażono w wydajne termostaty kontrolujące poziom temperatury. Automatyczny system rotacji jaj jest gwarancją skuteczności i znacząco zwiększa efektywność maszyn. Stosunkowo niewielkie gabaryty i nieduża waga sprawiają, że inkubatory to sprzęt wygodny do transportu. Do każdego modelu oferujemy gratis profesjonalny owoskop pozwalający podświetlić jaja celem oceny stanu zarodka.

Na stronach internetowych sklepu expondo.pl znajdziesz wiele nowoczesnych produktów wysokiej jakości. Chcąc wyposażyć swoją firmę w niezawodny sprzęt i niedrogi spzręt, zapoznaj się z naszą ofertą. Atrakcyjną propozycję stanowią np. Zasilacze laboratoryjne, a także myjki ultradźwiękowe.