Myjki ciśnieniowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 4 z 4 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W ofercie sklepu expondo.pl znalazły się wszechstronne myjki ciśnieniowe, które sprawdzą się na każdym podwórku, w ogrodzie, warsztacie, garażu oraz na stanicach żeglarskich. Sprzęt będzie niezwykle użyteczny podczas czyszczenia samochodów, motocykli, chodników, tarasów, ganków i tym podobnych. Dzięki solidnemu wykonaniu i użyciu wysokiej jakości podzespołów urządzenia nadaje się do codziennej eksploatacji.

Wydajne silniki oraz nowoczesne pompy z tłokami ze stali nierdzewnej sprawiają, że myjki marki hillvert generuje strumień wody o optymalnym ciśnieniu. Powyższe cechy oraz obszerne zbiorniki na detergent gwarantują dokładność procesu czyszczenia. W kwestii usuwania zabrudzeń pomocne będą też myjki ultradźwiękowe od Ulsonix oraz wózki sprzątające Singercon.

Myjki ciśnieniowe hillvert – energooszczędność

Myjki ciśnieniowe to sprzęt wykonany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zastosowany w nich system TSS (Total Stop System) sprawia, że przy niewciśniętym spuście pistoletu, pompa automatycznie zostaje wyłączona. Niezawodny bezpiecznik kontroluje zaś pobór energii elektrycznej, odłączając jej pobór, gdy temperatura osiągnie wartość określoną przez użytkownika.

Choć produkty marki hillvert tworzony jest z myślą o użytku w domu i ogrodzie, to znakomicie nadaje się też do zastosowań komercyjnych. Dzięki możliwości regulacji strumienia wody, da się określić jego kształt, a tym samym siłę z jaką uderza w oczyszczaną płaszczyznę. Pozwala to dobrać odpowiedni parametr względem struktury mytej powierzchni. Myjki ciśnieniowe są doskonałym narzędziem do pielęgnacji karoserii podobnie jak np. polerki samochodowe.

Bezpieczeństwo i dodatkowe akcesoria

Myjki ciśnieniowe znajdujące się w ofercie expondo.pl wyposażone zostały w specjalne filtry zapobiegające przedostaniu się zanieczyszczeń do urządzenia. Zapobiega to uszkodzeniu podzespołów. Ponadto skuteczną ochronę stanowi blokada uniemożliwiająca samoczynne odłączenie się pistoletu wraz z wysokociśnieniowym wężem.

Dostępne w sklepie expondo.pl modele wzbogacone zostały zestawami dysz, pozwalających zwiększyć funkcjonalność myjek ciśnieniowych. Dodatkowe akcesoria dołączane do naszych produktów nie tylko zwiększają atrakcyjność ofert, ale też sprawiają, że sprzęt określany jest przez specjalistów mianem uniwersalnego. Taka właśnie opinią cieszą się m.in. multiszlifierki od MSW, a także ściągacze tej samej marki.