Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Produkty od physa

physa

Physa

Jakość jest niezwykle istotna dla twórców marki Physa oraz odgrywa znaczącą rolę w procesie projektowania oraz produkcji nowych urządzeń. Asortyment to między innymi sprzęt do salonów piękności, elektryczne łóżka do masażu oraz fotele kosmetyczne. Każdy z tych wyjątkowych produktów ma za zadanie udoskonalić warunki pracy w Twoim studiu, salonie lub centrum leczniczym, aby świadczyć usługi o jeszcze wyższym standardzie.

Doświadczenie

Wszystkie produkty Physa są opracowywane oraz tworzone przy udziale ekspertów, co pozwala nam zrozumieć potrzeby masażystów, fizjoterapeutów oraz innych profesjonalistów z branży. Misją marki jest zapewnienie specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, który przede wszystkim będzie się charakteryzował wygodą użytkowania oraz atrakcyjnym designem.

Jakość

Marka Physa oferuje szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń, z których wybierzesz sprzęt odpowiadający Twojemu budżetowi bez konieczności rezygnacji z jakości. Aby zagwarantować satysfakcję z produktów Physa, zapewniamy profesjonalne usługi, takie jak obsługa klienta, niemiecka kontrola jakości oraz testy przeprowadzane przez naszych ekspertów.

Trwałość

Physa bezustannie poszukuje nowych rozwiązań celem poprawienia oraz zoptymalizowania swoich produktów. Aby to osiągnąć, współpracuje na co dzień z ekspertami z branży zdrowia i urody, co pozwala nam poznać potrzeby naszych odbiorców. Kontakt z klientami oraz ich uwagi grają ważną rolę w procesie tworzenia sprzętu. Przejrzyste instrukcje obsługi oraz zapewniony dostęp do części zamiennych przyczyniają się do zwiększenia trwałości produktów Physa oraz satysfakcji z ich używania.

1 od 4
1 od 4
 • Kontakt
  Phone

  68 300 5000
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem