Narzędzia pneumatyczne do warsztatu samochodowego

1 - 24 z 64 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Profesjonalne narzędzia pneumatyczne do warsztatu samochodowego – asortyment sklepu Expondo.pl

Szeroka oferta sklepu expondo.pl zawiera praktyczne urządzenia pneumatyczne do warsztatu samochodowego niemieckich marek MSW Motor Technics, Hazet i Steinberg Systems. Narzędzia pneumatyczne odznaczają się łatwą obsługą, niskimi kosztami eksploatacyjnymi, a także dużym poziomem bezpieczeństwa. Dodatkowo sprzęty marki MSW wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Jeżeli interesują Cię produkty dostępne w tej kategorii, sprawdź również nasze narzędzia blacharskie (w tym pneumatyczne noże do blachy), polerki samochodowe oraz piaskarki warszatowe.

Duży wybór narzędzi na sprężone powietrze

Właściciele warsztatów samochodowych znajdą w tej kategorii:

  • praktyczne klucze pneumatyczne (również do ciężarówek)
  • klucze zapadkowe (grzechotki)
  • szlifierki pneumatyczne
  • kompresory bezolejowe


Oferowane narzędzia pomogą w przeprowadzeniu napraw, sezonowym serwisie aut oraz wszelkich zabiegach blacharsko-kosmetycznych. Wyposażenie uzupełniają węże pneumatyczne, a także bębny i zwijacze. Przewody na powietrze odznaczają się wytrzymałością oraz bardzo dużą długością (w zależności od modelu nawet 45 m), dzięki której obsługujący narzędzia pneumatyczne może cieszyć się mobilnością.

Urządzenia pneumatyczne najwyższej jakości

Solidne i trwałe narzędzia pneumatyczne przeszły szereg wymagających testów jakości. Dzięki nim mamy pewność, że w ręce klientów trafia sprzęt odznaczający się szeregiem zalet. Precyzyjna regulacja parametrów, m.in. prędkości czy częstotliwości uderzeń, pozwala na wygodne dopasowanie narzędzi do charakteru danej pracy. Wszystkie sprzęty charakteryzują się ergonomią – optymalnymi dla danego urządzenia wymiarami oraz poręcznością.

Narzędzia dostarczane są wraz z zestawem akcesoriów. W zależności od rodzaju będzie to np. komplet nasadek, końcówek do odkręcania, tarcz tnących. Wybrane modele posiadają też praktyczne walizki do przenoszenia. Przekonaj się o zaletach urządzeń pneumatycznych od MSW, zamów je z dostawą pod drzwi!