Maszyny ogrodnicze

Zainspiruj się blogiem expondo

Utrzymanie porządku w ogrodzie nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza gdy dysponujesz jedynie tradycyjnymi grabiami, łopatami czy nożycami do krzewów. Zarówno pasjonaci czerpiący przyjemność z prac na działce, jak i osoby dbające o trawnik z poczucia obowiązku cenią sobie szybkie, a przede wszystkim dokładne wykonanie zadania. Pora więc sięgnąć po nowoczesne maszyny ogrodnicze marki hillvert, które ułatwią Ci sprzątnięcie liści, skoszenie trawy, spulchnienie ziemi czy przystrzyżenie żywopłotów.

W tej kategorii znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia ogrodnicze, takie jak dmuchawy, nożyce elektryczne oraz podkaszarki. Chcesz pozbyć się szkodników z ogrodu? Zobacz kategorię żywołapki (nasz bestseller: pułapka na kuny)! Ponadto sklep expondo.pl oferuje również wydajne glebogryzarki, a także spalinowe rębaki do gałęzi i innych odpadów. Sprawdź ich skuteczność już teraz!

Elektryczne urządzenia do ogrodu

Wybierając sprzęt marki hillvert zasilany elektrycznie, masz pewność, że otrzymasz produkty, które sprawią, że Twoja praca w ogrodzie będzie znacznie lżejsza oraz pozbawiona spalin. Oferujemy m.in. praktyczne nożyce do żywopłotu dostępne w dwóch wariantach – z przewodem i z akumulatorem. Pierwszy rodzaj ma zapewniony stały dostęp do źródła energii i nie wymaga przerw w celu naładowania baterii. Z drugiej jednak strony nożyce bezprzewodowe dają większą swobodę ruchu i łatwiej nimi manewrować.

Niezależnie od wariantu, nasze produkty wyposażono w ostrza gwarantujące pewne cięcie i zdolne przepiłować nawet grubsze gałęzie. Ponadto obie maszyny cechują się niewielką wagą oraz posiadają ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty, więc nie musisz martwić się o to, że Twoje ręce szybko opadną z sił. Bezpieczeństwo podczas użytkowania zapewniają specjalne osłony dystansowe.

Do skracania trawy ulokowanej w miejscach trudnodostępnych dla zwykłych kosiarek, np. przy ogrodzeniu czy drzewach, przyda się bezprzewodowa podkaszarka. Dzięki lekkiej konstrukcji z obsługą sprzętu poradzi sobie każdy, a za sprawą regulowanej długości dostosujesz go do swojego wzrostu. Dodatkowo ustawisz też kąt oraz szerokość cięcia, co pozwoli Ci osiągnąć zadowalający efekt. Z dostępnych maszyn elektrycznych polecamy także wydajną glebogryzarkę.

Z jej pomocą w krótkim czasie spulchnisz grunt pod sadzonki warzyw i innych roślin. Jest to też świetny sprzęt do usuwania chwastów z ogródka o dużej powierzchni. Urządzenie wyposażono w ostrza umieszczone na specjalnych dyskach. Ich pozycja jest regulowana, co pozwoli na dostosowanie głębokości roboczej zgodnie z potrzebami. Glebogryzarka jest stosunkowo lekka, a dzięki zamontowanym kołom manewrowanie nią jest niezwykle łatwe.

Ogrodnicze maszyny spalinowa

Do zadań wymagających więcej mocy idealnie sprawdzą się urządzenia wykorzystujące benzynę, jako źródło energii. Przykładem tego są profesjonalne rębaki spalinowe hillvert. Służą one do rozdrabniania gałęzi drzew i krzewów na drobne kawałki, które możesz potem wykorzystać do przykrycia ziemi pod roślinami lub wyrzucić do kompostownika. Mocne silniki wprawiają w ruch ostrza odpowiedzialne za szatkowanie odpadków.

Dzięki dużej prędkości sprzęt w krótkim czasie radzi sobie nawet z mokrymi gałęziami. Chcąc uniknąć późniejszego sprzątania ogródka z cząstek, maszyny wyposażono w specjalne torby. Duże koła oraz praktyczne uchwyty wpływają na wygodne prowadzenie i manewrowanie rębarkami. Ponadto w zestawie znalazły się również gogle z rękawicami mające na celu chronić użytkownika przed drzazgami i odpryskami powstałymi podczas pracy.

Szukasz wydajnych maszyn ogrodniczych, z którymi zadbasz o swoje podwórko i działkę? Sprawdź ofertę sklepu expondo.pl, gdzie sprzedajemy produkty dla prawdziwych miłośników upraw roślin. Znajdziesz m.in. profesjonalne pompy oraz systemy nawadniające, a także trymery do liści. Wszystkie sprzęty wykonano z najwyższej jakości materiałów na podstawie przemyślanych projektów. Przekonaj się już dziś!