Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 65 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Oferta marki Physa obejmuje urządzenia kosmetyczne, które sprawdzą się w salonach urody, zakładach fryzjerskich, gabinetach stylizacji paznokci, ośrodkach spa i innych miejscach związanych z dbaniem o ciało oraz wygląd. Sprzęt taki jak np. masażer ultradźwiękowy, wapozon oraz sterylizator kulkowy został zaprojektowany głównie z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu. Opisywane wyposażenie gabinetów kosmetycznych nadaje się również do użytkowania przez mobilne kosmetyczki.

Regularne stosowanie proponowanych urządzeń do pielęgnacji cery i całego ciała sprawia, że skóra staje się gładsza oraz lepiej wchłania różne preparaty. Za ich pomocą można redukować zmarszczki i niedoskonałości skóry, spłycać blizny oraz zmniejszać przebarwienia. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd, ale również samopoczucie.

Podczas zabiegów upiększających niezwykle istotna jest higiena. Dlatego marka Physa oferuje również produkty do dezynfekowania narzędzi. Nasz sklep wychodzi naprzeciw potrzebom profesjonalistów i proponuje m.in. sterylizatory kulkowe. Tego rodzaju urządzenia kosmetyczne wyjaławiają cążki, nożyczki, pęsety oraz inne akcesoria wykorzystywane w kosmetyce, fryzjerstwie itp.