Sprzęt kosmetyczny

Zainspiruj się blogiem expondo

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny marki Physa

Oferta marki Physa obejmuje profesjonalny sprzęt kosmetyczny do salonów urody, zakładów fryzjerskich, gabinetów stylizacji paznokci, ośrodków spa i innych miejsc związanych z dbaniem o ciało oraz wygląd. Urządzenia kosmetyczne takie jak np. masażer ultradźwiękowy, lupa kosmetyczna, wapozon oraz sterylizator kulkowy został zaprojektowany głównie z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu. Proponowane w tej kategorii wyposażenie gabinetów kosmetycznych nadaje się również do użytkowania przez mobilne kosmetyczki.

Nowoczesny sprzęt kosmetyczny w sklepie internetowym expondo.pl

Regularne stosowanie proponowanych urządzeń kosmetycznych do pielęgnacji cery i całego ciała sprawia, że skóra staje się gładsza oraz lepiej wchłania różne preparaty. Za pomocą nowoczesnego sprzętu kosmetycznego marki Physa można redukować zmarszczki i niedoskonałości skóry, spłycać blizny oraz zmniejszać przebarwienia. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd, ale również samopoczucie.

Wielofuknkcyjne urządzenia kosmetyczne dla profesjonalistów

Podczas zabiegów upiększających niezwykle istotna jest higiena. Dlatego marka Physa oferuje również urządzenia do dezynfekowania narzędzi. Nasz sklep wychodzi naprzeciw potrzebom profesjonalistów i proponuje m.in. sterylizatory kulkowe. Tego rodzaju profesjonalne urządzenia kosmetyczne wyjaławiają cążki, nożyczki, pęsety oraz inne akcesoria wykorzystywane w kosmetyce, fryzjerstwie itp.