Przegrody na biurko

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 5 z 5 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Przegrody na biurko w asortymencie sklepu internetowego expondo.pl

Szukasz sposobu na stworzenie własnej przestrzeni, w której bez przeszkód skupisz się na pracy? A może chcesz zwiększyć standardy higieniczne w swojej firmie? W obu przypadkach przydatnym akcesorium będzie przegroda na biurko marki Fromm & Starck.

Są to wysokiej jakości ścianki montowane do blatów biurek lub stołów, które skutecznie oddzielą Cię od pozostałych osób. Dzięki temu nie będziesz się więcej rozpraszać przy pracy, a także zwiększysz ochronę przed przypadkowym zarażeniem.

Dlaczego warto kupić przegrodę biurkową?

Ścianki do biurka wykonane są z półprzezroczystych materiałów (z akrylu lub szkła hartowanego) – dzięki temu możesz się skupić na tym co jest przed Tobą, a jednocześnie jesteś w stanie dostrzec, gdy ktoś się do Ciebie zbliża. Nie zdziwisz się więc, gdy nagle czyjaś głowa wyłoni się znad Twojej przegrody na biurko.

Która przegroda na biurko będzie najlepsza dla Ciebie?

Chcesz kupić przegrody na biurko, ale nie wiesz, na które się zdecydować? Już śpieszymy z pomocą! Z naszym poradnikiem zakupowym na pewno dokonasz właściwego wyboru. Wybierając ściankę weź pod uwagę następujące parametry:

  1. Długość ścianek na biurko to najważniejszy parametr. Dobierz taki model, który zmieści się na Twoim blacie. Unikaj też zbyt krótkich ścianek, które nie zasłonią Cię wystarczająco dobrze.
  2. Wysokość przegród biurkowych. Zdecyduj czy chcesz odgrodzić się w pełni, czy tylko do linii wzroku. Warto przy tym wziąć pod uwagę wysokość sprzętów, które masz na biurku, a także czy chcesz korzystać z podstawek pod monitor.
  3. Liczba przegród na biurko. Dlaczego warto o tym pomyśleć? Ponieważ możesz zamontować ścianki wyłącznie na bocznych krawędziach blatu lub ze wszystkich stron, żeby stworzyć swoją prywatną przestrzeń do pracy. Wybór należy do Ciebie.
  4. Mocowanie do biurka. Większość modeli ścianek wystarczy przykręcić do krańca blatu Jeśli jednak nie masz możliwości przykręcenia, to wybierz model wyposażony w tradycyjne nóżki.

Przegrody marki Fromm & Starck – zalety

Wykorzystane materiały są wygodne w czyszczeniu. Bez problemu zetrzesz z nich wszelkie zabrudzenia, w tym także notatki na szybko napisane markerem. Nie musisz martwić się też resztkami kleju po karteczkach samoprzylepnych. Dzięki temu utrzymasz nieskazitelny porządek na swoim stanowisku.

Łatwy montaż ścianek na biurko wynika z zastosowania specjalnych zacisków. Wystarczy, że przykręcisz je do krańca blatu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na założenie przegród biurkowych na różne meble – od zwykłych stołów po biurka z regulowaną wysokością.

Przegrody na biurko, które znajdziesz w sklepie expondo.pl to kolejny element oferty wysokiej jakości wyposażenia biurowego marki Fromm & Starck. Wyznacznikiem produktów marki jest nie tylko wysoka użyteczność, ale i ergonomiczność. Zaprojektowano je tak, aby ułatwić Ci wykonywanie codziennej pracy w jak najefektywniejszy sposób.

W asortymencie Fromm & Starck znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć swoją działalność. Szukasz foteli biurowych? Żaden problem! Biurek z regulowaną wysokością? Proszę bardzo! Tablic, ekranów i uchwytów do projektorów? Czego tylko zapragniesz! Poza podstawowym wyposażeniem biura, oferujemy też podnóżki biurowe, które w połączeniu z przegrodami na biurko z pewnością umilą Ci dzień.

Znasz już nasze produkty, ale czy wiesz, że expondo.pl to nie tylko sprzęty wysokiej jakości? Jesteśmy też znani z doskonałej obsługi klienta. Dlatego, zamawiając u nas, zyskujesz wiele korzyści np. darmowe wysyłki i zwroty oraz 3 lata gwarancji! A jeśli z jakichś powodów przegrody biurkowe lub inne produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, to masz nawet 30 dni na rezygnacje. Nie czekaj więc i złóż zamówienie w sklepie expondo.pl!