1 - 24 z 35 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Narzędzia ręczne marki MSW to praktyczne sprzęty, które okażą się niezbędne na każdej budowie. Przydadzą się także podczas przeprowadzania remontów, robót wodno-kanalizacyjnych oraz innych zadań wymagających przycinania przewodów, łączenia rur czy ich zaginania. Jeżeli zainteresowały Cię sprzęty znajdujące się w tej kategorii, poznaj też nasze noże do styropianu i młoty wyburzeniowe. W expondo.pl znajdziesz komplet narzędzi do swojej firmy budowlanej!

Narzędzia ręczne do kabli i prętów

Jeżeli jesteś elektrykiem, instalatorem systemów telekomunikacyjnych lub zabezpieczających – sprawdź praktyczne przecinaki do kabli. Umożliwiają one szybkie przycinanie na wymiar szerokiej gamy przewodów (miedziane, aluminiowe, telefoniczne). Praca z nimi przebiega lekko, a dzięki niewielkim rozmiarom są bardzo poręczne i odznaczają się mobilnością.

Kable sprawnie przetniesz także za pomocą hydraulicznych nożyc. Bardzo wydajny sprzęt poradzi sobie również z prętami zbrojeniowymi i rurkami o średnicy maks. 12 mm. Narzędzie okaże się niezastąpione na budowie, w warsztacie i serwisie naprawczym.

Sprzęt do obróbki rur

W tej kategorii znajdują się także sprzęty przydatne dla każdego hydraulika i montera różnych instalacji rurowych. Szeroka gama narzędzi do obróbki rur pozwoli na ich sprawne łącznie ze sobą, zaginanie (do maks. 90°) oraz zaciskanie i poszerzanie. Używając urządzeń marki MSW, masz pewność, że otrzymujesz sprzęt profesjonalny, który pomoże Ci wykonać niezbędne prace bez ryzyka zniszczenia obrabianych elementów. Oferowane akcesoria odznaczają się wysoką, niemiecką jakością wykonania.

Chociaż narzędzia ręczne zostały zaprojektowane do użytku komercyjnego, to ich łatwa obsługa, atrakcyjna cena oraz ergonomia zyskają uznanie także w oczach majsterkowiczów. Już dzisiaj zamów oferowane urządzenia z dostawą pod drzwi!