Zamiatarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Oferta zamiatarek w sklepie expondo.pl 

Zamiatarka to zaraz obok szorowarki najpopularniejszy sprzęt do sprzątania podłóg w pomieszczeniach o dużych metrażach i na zewnątrz. Jest niezbędna, aby wydajnie i szybko usuwać zabrudzenia z płytek, linoleum, parkietów, paneli oraz innych rodzajów podłóg. Każda zamiatarka ręczna marki ulsonix dostępna w sklepie expondo.pl świetnie sobie poradzi z kurzem, liśćmi, piaskiem, żwirem, trocinami, wiórami metalowymi itp.  

Czasem może się okazać, że sama zamiatarka nie wystarczy. Dlatego, jeśli masz stale do czynienia z uporczywymi zabrudzeniami na dużych powierzchniach, to zaopatrz się w przemysłowe odkurzacze, także marki ulsonix. To sprawdzony producent specjalistycznych urządzeń czyszczących, które doceniło wielu profesjonalistów.  

Dlaczego warto kupić zamiatarkę? 

Choć zwykła miotła jest często niezastąpiona, to nie wszędzie i nie zawsze się sprawdzi. W pomieszczeniach takich jak sala gimnastyczna czy magazyn okaże się zbyt mało wydajna, a Ty stracisz cenny czas. Dlatego do akcji musi wkroczyć zamiatarka! Jest to sprzęt, który pozwala efektywnie sprzątać nawet bardzo duże powierzchnie. Ręczne modele marki ulsonix zostały wyposażone w dwie szczotki, które zbierają grubsze zabrudzenia oraz wałek do zmiatania drobnego brudu. To, co sprzęt zebrał z podłogi, ląduje w worku o pojemności aż 20 l. Tak wydajne urządzenie pozwala pozamiatać aż 1400-2300 m2 w godzinę.  

Która zamiatarka będzie najlepsza dla Ciebie? 

Istnieje kilka rodzajów zamiatarek. Głównym kryterium jest sposób zasilania. Najpopularniejsze pod tym względem typy to: 

  • zamiatarka ręczna – wymaga popychania za pomocą uchwytu, 

  • zamiatarka elektryczna (akumulatorowa) – musi być ładowana przez kilka godzin po jednym cyklu pracy ciągłej, 

  • zamiatarka spalinowa – wyposażona najczęściej w silnik czterosuwowy. 

Na który najlepiej się zdecydować? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Zamiatarka elektryczna lub spalinowa to sprzęt o dużo większej wydajności w porównaniu z modelami ręcznymi. Zwykle porusza się z prędkością wynoszącą do kilku km/h i zapewnia szerokość roboczą ok. 100 cm. Znaczenie ma także znaczna prędkość obracania szczotek. Tak efektywna maszyna pozwala sprzątać wielkie metraże: w magazynach i na placach magazynowych, halach produkcyjnych, hipermarketach, galeriach handlowych itd.  

Z kolei zamiatarka ręczna sprawdzi się w użytku przydomowym i na niedużych powierzchniach. Dużą popularnością wśród właścicieli domów jednorodzinnych oraz małych firm cieszy się zamiatarka do kostki. Umożliwia ona wygodne usuwanie brudu z podjazdu, patio czy ogrodowych alejek (sprzęt ogrodniczy znajdziesz w kolejnej kategorii). Sprawdza się nie tylko na kostce brukowej, ale również asfalcie i betonowych posadzkach. Jeśli zależy Ci nie tylko na zamieceniu powierzchni, ale również jej umyciu, to sprawdź skuteczność myjek ciśnieniowych marki hillvert.  

Kiedy znasz już ogólny podział zamiatarek i swoje potrzeby związane z wielkością metrażu, warto przyjrzeć się szczegółom. Na co więc musisz zwrócić uwagę, decydując się na konkretny model?  

  1. Liczba szczotek bocznych i walcowych – pierwsze zgarniają większe zabrudzenia, drugie mniejsze. Modele o dwóch bocznych szczotkach są bardziej wydajne.  

  1. Pojemność worka na odpady – za optymalną uznaje się zwykle pojemność 20 l. Świetnie sprawdza się na małych i średniej wielkości metrażach.  

Zamiatarka ze sklepu expondo.pl i masz pozamiatane! 

Zamiatarka to niezwykle praktyczny sprzęt, który pozwala wydajnie i higienicznie usuwać brud z podłóg oraz brukowych lub asfaltowych nawierzchni. Już nie musisz machać miotłą i wdychać unoszącego się kurzu, aby posprzątać. Praca z zamiatarką ręczną albo elektryczną sprawia też, że nie musisz się schylać. Zapewnia więc ergonomię i wygodę.  

Modele dostępne w sklepie expondo.pl charakteryzują się prostą oraz komfortową obsługą. Posiadają regulowane uchwyty do pchania, które dopasujesz do siebie, a także gumowe rączki. Możliwość złożenia uchwytu sprawia, że sprzęt zajmie mniej miejsca podczas przechowywania.  

Zamiatarka ręczna to świetny sposób, aby zatroszczyć się o swoje wnętrza i teren na zewnątrz. Jeśli chcesz przekuć sprzątanie swojego ogrodu w pożytek dla siebie i przyrody, to z pewnością zainteresują Cię kompostowniki. Pamiętaj, że na każdy kupiony u nas produkt przysługują 3 lata gwarancji. Do tego zyskujesz darmową wysyłkę. Korzyści na expondo.pl jest jednak jeszcze więcej! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, to masz aż 30 dni na darmowy zwrot