Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 47 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Krzesło siodłowe, hoker obrotowy: oferta sklepu internetowego expondo.pl

Sklep internetowy expondo.pl oferuje wyposażenie gabinetów kosmetycznych i salonów odnowy biologicznej, w tym krzesła kosmetyczne i obrotowe hokery marki Physa. Stawiamy na jakość, dlatego meble wyróżnia funkcjonalność, wygoda użytkowania oraz nowoczesny design. Dzięki swojej uniwersalności dobrze sprawdzą się w rozmaitych miejscach, np. ośrodkach SPA & Wellness, przychodniach lekarskich, pracowniach projektowych, laboratoriach, a także w domach.

Zamów profesjonalne krzesło kosmetyczne

Krzesło kosmetyczne jest nie tylko sprzętem umożliwiającym wykonywanie czynności w komfortowej pozycji, ale również nieodzownym elementem wnętrza salonu. Meble marki Physa w gustownej kolorystyce idealnie dopełniają jego wystrój. Ponadto ekologiczna skóra sprawia, że taboret kosmetyczny bardzo łatwo utrzymać w czystości. Krzesła na kółkach posiadają stabilną podstawę oraz regulowaną wysokość, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę stosowania.

Praktyczne krzesła siodłowe i taborety kosmetyczne

to duże udogodnienie dla pracowników salonów fryzjerskich, kosmetycznych, odnowy biologicznej, a także gabinetów lekarskich, laboratoriów, biur projektowych oraz innych miejsc. Ergonomiczna budowa krzeseł siodłowych pozwala zmniejszyć ryzyko bólów mięśni i skutków obciążenia kręgosłupa wynikających ze statycznej, wielogodzinnej pracy. Taboret kosmetyczny jest podstawą komfortowego wykonywania zabiegów upiększających oraz w branży SPA & Wellness.

Taborety kosmetyczne

o nowoczesnym wyglądzie czynią z nich atrakcyjne dopełnienie każdego pomieszczenia. Projektanci marki Physa mają świadomość, że odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego ma służyć nie tylko klientom, ale również pracownikom. Dlatego sklep physa.pl proponuje profesjonalne krzesła siodłowe z podparciem dla pleców, a także praktyczne taborety kosmetyczne. Tak skonstruowane meble zapewniają całkowitą swobodę ruchów. Dodatkowo krzesło kosmetyczne można obracać wokół własnej osi, co pozwala efektywnie i wygodnie pracować.

Krzesła siodłowe

marki Physa umożliwiają swobodne poruszanie się na nich, za sprawą kółek umieszczonych w podstawie. Innym walorem użytkowym krzesła siodłowego jest miękkie tworzywo pokryte ekologiczną skórą, co ułatwia zachowanie wygodnej pozycji nawet przez wiele godzin. Solidna konstrukcja, która wyróżnia krzesła kosmetyczne i hokery, zapewnia wytrzymałość i stabilność. Dzięki temu maksymalny udźwig wybranych modeli wynosi nawet 150 kg.