Taborety i krzesła kosmetyczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Krzesła i taborety do salonu kosmetycznego: szeroki asortyment

Taborety i krzesła kosmetyczne, w tym hokery i krzesła siodłowe, to duże udogodnienie dla pracowników salonów fryzjerskich, kosmetycznych, odnowy biologicznej, a także gabinetów lekarskich, laboratoriów, biur projektowych oraz innych miejsc. Dzięki swojej uniwersalności dobrze sprawdzą się w rozmaitych miejscach, np. ośrodkach SPA & Wellness, przychodniach lekarskich, pracowniach projektowych, laboratoriach, a także w domach.

Ergonomiczne krzesła siodłowe i taborety kosmetyczne w ofercie sklepu Expondo.pl

Sklep internetowy expondo.pl oferuje wyposażenie gabinetów kosmetycznych i salonów odnowy biologicznej, w tym kosmetyczne krzesła siodłowe, taborety i hokery marki Physa. Stawiamy na jakość, dlatego meble wyróżnia funkcjonalność, wygoda użytkowania oraz nowoczesny design. Wybierz odpowiednie krzesło do Twojego salonu:

  • Krzesło siodłowe

    Projektanci marki Physa mają świadomość, że odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego ma służyć nie tylko klientom, ale również pracownikom. Dlatego sklep physa.pl proponuje profesjonalne krzesła siodłowe z oparciem dla pleców. Kółka w podstawie krzesła umożliwiają swobodne poruszanie się. Innym walorem użytkowym krzesła siodłowego jest miękkie tworzywo pokryte ekologiczną skórą, co ułatwia zachowanie wygodnej pozycji nawet przez wiele godzin. Dzięki ergonomicznej budowie krzesło siodłowe poprawia komfort pracy, pozwalając zmniejszyć ryzyko bólów mięśni i skutków obciążenia kręgosłupa.

  • Taboret kosmetyczny

    Taboret kosmetyczny jest podstawą komfortowego wykonywania zabiegów upiększających oraz w branży SPA & Wellness. Nowoczesny wygląd czyni z nich atrakcyjne dopełnienie każdego pomieszczenia. Obrotowe taborety kosmetyczne zapewniają całkowitą swobodę ruchów. Tego rodzaju mebel można obracać wokół własnej osi, co pozwala efektywnie i wygodnie pracować.

Zamów profesjonalne krzesło kosmetyczne

Krzesło kosmetyczne jest nie tylko sprzętem umożliwiającym wykonywanie czynności w komfortowej pozycji, ale również nieodzownym elementem wnętrza salonu. Meble marki Physa w gustownej kolorystyce idealnie dopełniają jego wystrój. Ponadto ekologiczna skóra sprawia, że taboret kosmetyczny czy krzesło kosmetyczne z oparciem bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Wszystkie oferowane taborety i krzesła kosmetyczne, w tym krzesła siodłowe, wyróżnia solidna konstrukcja, która zapewnia wytrzymałość i stabilność. Maksymalny udźwig wybranych modeli wynosi nawet 150 kg. Krzesła kosmetyczne na kółkach posiadają stabilną podstawę oraz regulowaną wysokość, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę stosowania.