Urządzenia do czyszczenia butów

Zainspiruj się blogiem expondo

Urządzenie do czyszczenia butów jest niezbędne w każdym hotelu, pensjonacie, zajeździe i hostelu. Polerka do butów sprawdzi się nie tylko w przedsiębiorstwach świadczących usługi hotelarskie, ale również gospodarstwach domowych. Sklep expondo.pl wychodzi naprzeciw wszystkim klientom, którzy cenią sobie czystość i porządek, dlatego oferuje elektryczne maszyny do czyszczenia butów.

Ten praktyczny sprzęt należący do rodziny produktów marki Bredeco łączy w sobie wysokie parametry techniczne i korzystną cenę. Jeśli szukasz solidnego wyposażenia dla branży HoReCa sprawdź także bogaty asortyment wysokiej jakości mebli ze stali nierdzewnej od Royal Catering.

Czyszczarka do butów marki Bredeco

Czyszczarka do butów (czyli elektryczna szczotka do butów) to urządzenie zapewniające szybką, wygodną i wydajną pielęgnację obuwia. Jeśli chcesz, żeby półbuty, botki, kozaki, szpilki, czółenka Twoje i Twoich gości zawsze wyglądały elegancko, warto zainwestować w maszynę czyszczącą buty.

Dobra polerka do obuwia powinna być wyposażona w trzy szczotki. Pierwsza z twardszym włosiem usuwa zabrudzenia, np. z błota i piasku, co zdaje egzamin szczególnie jesienią i zimą. Kolejne dwie szczotki umożliwiają nadawanie połysku. Jedna służy do polerowania skór jasnych, a druga ciemnych. To rozróżnienie jest niezwykle istotne, ponieważ pozwala zachować naturalny kolor butów, bez ryzyka odbarwień. Elektryczny pucybut Bredeco posiada oznaczenia, żeby móc łatwo rozróżnić szczotkę.

Samo polerowanie butów jednak nie zawsze wystarcza. Należy użyć odpowiedniej pasty. Urządzenia wyposażono w tym celu w dozowniki, które w prosty sposób napełnisz preparatem. Ważne, żeby wosk do obuwia miał odpowiednio gęstą konsystencję. Zarówno pastowanie, jak i nabłyszczanie są bardzo proste, ponieważ froterkę obsługuje się nożnie (bez konieczności schylania).

Pucybut elektryczny i co jeszcze?

Sklep expondo.pl, oferujący swoim klientom produkty do profesjonalnej i domowej eksploatacji, proponuje sprzęt zapewniający wygodniejszą pracę, a także ułatwiający zachowanie porządku oraz czystości. Utrzymanie higieny ma duże znaczenie przede wszystkim w branży HoReCa, dlatego stale rozwijamy nasz asortyment skierowany do tych właśnie dziedzin biznesu.

Oprócz polerek do butów hotelarze docenią również wózki na pranie, kelnerskie i stojaki na sztućce. Każdy z tych artykułów, niezależnie od przeznaczenia, wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Współcześnie jest to materiał najczęściej wybierany do profesjonalnych kuchni. Restauratorzy chwalą go za łatwe utrzymanie w higienicznej czystości dzięki gładkiej powierzchni. Duże znaczenie ma także solidność – warunek konieczny w codziennym, regularnym używaniu.

Już dziś zapoznaj się z ofertą sklepu expondo.pl! Znajdziesz w niej kompleksowe wyposażenie punktów gastronomicznych różnej wielkości oraz funkcjonalne artykuły, które sprawdzą się w hotelarstwie. Jedną z kategorii, którą dedykujemy przede wszystkim tej branży, są opisywane urządzenia do czyszczenia butów.