Wózki na pranie

Zainspiruj się blogiem expondo

Wózek na pranie marki Royal Catering został pomyślany nie tylko jako sprzęt dla branży HoReCa, ale również placówek użyteczności publicznej. Sprzęt pomieści wiele sztuk poszewek, prześcieradeł, ręczników, ubrań oraz innych tekstyliów. Prezentowane produkty ułatwiają pracę m.in. w hotelach, restauracjach i szpitalach.

Każdy wózek hotelowy wyposażono w wodoodporny worek. Wśród różnych wariantów produktu masz wybór pojemności i kształtu sprzętu. Oferowane artykuły posiadają kółka pozwalające na ciche i szybkie przemieszczanie po podłodze.

Wózek na pranie – funkcjonalność i solidność

Trwały stelaż wykonano ze stali szlachetnej, czyli materiału odpornego na korozję, łatwego w czyszczeniu i wytrzymałego mechanicznie. Na konstrukcję zakłada się worek utrzymywany karabińczykami oraz hakami. Stelaż zachowuje worek w pionowej pozycji, co zapewnia wygodne wkładanie pościeli.

Chcesz wyposażyć bar, restaurację, hotel albo zajazd? Jeśli tak, to oferta Royal Catering jest dla Ciebie. Znajdują się w niej m.in. praktyczne wózki na pranie, a także wózki kelnerskie. Każdy produkt wyróżnia się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Już dziś zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego expondo.pl!

Wózki do transportu bielizny – prostota i jakość

Wózek na pranie z logiem Royal Catering zda egzamin nie tylko w branży HoReCa, ale także w placówkach użyteczności publicznej. Krótko mówiąc: wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba częstego prania. Prezentowane produkty ułatwiają pracę m.in. w hotelach, restauracjach i szpitalach. Sortowniki zmieszczą poszwy, prześcieradła, obrusy, serwety, ręczniki, ubrania, a także wiele innych wyrobów włókienniczych.

Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej wyróżnia się łatwością w zachowaniu higienicznej czystości, odpornością na korozję i uszkodzenia mechanicznie (w tym wgniecenia, otarcia i zarysowania). Na stelaż zakłada się worek utrzymywany hakami oraz karabińczykami. Pozwala on zachować poziome ustawienie worka, co zapewnia wygodę w czasie napełniania go praniem.

Niezależnie od modelu wodoodporny worek zapobiega ewentualnemu przeciekaniu. Wózek na pościel zapewnia w ten sposób higieniczną pracę. Klient może wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami kształt i pojemność artykułu. Kółka zapewniają szybkie, ciche i komfortowe przesuwanie wózka pod podłodze.

Szukasz wytrzymałego wyposażenia do hotelu, pensjonatu, restauracji albo innego lokalu gastronomicznego? Jeśli tak, to wybierz markę Royal Catering! W sklepie expondo.pl znajdziesz nie tylko wózki na pranie, ale także niezawodne urządzenia grzewcze, szatkownice kuchenne i szafki na naczynia. Doceniło je już wielu profesjonalistów z całej branży HoReCa za solidność, możliwość długoletniej eksploatacji oraz korzystny stosunek jakości do ceny.