Hodowla

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl prezentuje wysokiej klasy sprzęt skierowany do klientów zajmujących się profesjonalną hodowlą drobiu. W ofercie znalazły się inkubatory umożliwiające prawidłowy proces lęgowy ptaków, w tym kur, kaczek, gęsi, gołębi i przepiórek. Kolejnymi z urządzeń są skubarki do drobiu, pozwalające szybko i sprawnie pozbyć się piór i oczyścić skórę z zanieczyszczeń.

Prezentowane maszyny wykonane zostały z użyciem najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Pozwoliły osiągnąć wysoką wydajność i niezawodność. Cechy te wraz z łatwością obsługi i niską ceną sprawiają, że produkty marek Incubato oraz Weisenfield zdaniem klientów z całej Europy, zdeklasowały konkurencję. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się sam!

Inkubatory marki Incubato – automatyczne klujniki

Inkubatory oferowane przez sklep expondo.pl stworzono z myślą zarówno o profesjonalnych hodowcach drobiu, jak i o osobach zajmujących się tym czysto hobbystycznie. Zależnie więc od potrzeb i oczekiwań klientów proponujemy modele przystosowane do wylęgu od kilku do kilkuset sztuk kurcząt lub innych ptaków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obsługa urządzeń jest bardzo prosta, a ich działanie w pełni zautomatyzowane.

Nowoczesne inkubatory od Incubato pozwalają też na obserwację całego procesu lęgowego. Wyposażono je bowiem w przezroczyste obudowy, dzięki którym użytkownik może przez cały czas kontrolować wnętrze komory. Ponadto wybrane modele dysponują wbudowanymi owoskopami, dzięki którym możliwy jest wgląd do wnętrza jajka i zweryfikowanie stanu zarodka. W pozostałych przypadkach owoskopy dodawane są gratis do zestawu.

Skubarki do drobiu Weisenfield – wydajność

Podczas obróbki drobiu niezwykle istotną sprawą jest dokładne oskubanie ptaków z piór oraz precyzyjne pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z ich skóry. W tym właśnie celu marka Weisenfield wprowadziła na rynek profesjonalne skubarki do drobiu. Urządzenia te charakteryzują się niemiecką precyzją wykonania, niezawodnym działaniem, a także wysoką wydajnością.

Każdy z dostępnych w ofercie modeli wyróżnia się charakterystycznymi parametrami, pozwalającymi efektywnie wykonywać pracę. Zależnie więc od oczekiwań, nasi mogą wybrać idealny dla siebie wariant skubarki. Do dyspozycji są urządzenia pozwalające na jednoczesną obróbkę od 4 do 10 sztuk drobiu jednocześnie. Różnią się więc nie tylko pojemnością, ale też możliwościami przerobowymi w ciągu jednej godziny.

Na stronach internetowych sklepu expondo.pl znajdziesz wiele nowoczesnych produktów wysokiej jakości przeznaczonych dla rozmaitych gałęzi przemysłu. Chcąc wyposażyć swoją firmę w niezawodny i niedrogi sprzęt, zapoznaj się z naszą ofertą. Atrakcyjną propozycję stanowią np. różnego rodzaju wagi, a także rejestratory temperatury i wilgotności.