Szafy rack

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 15 z 15 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Prezentowane w tej kategorii szafy rack powstały w celu zapewnienia prawidłowego przechowywania sprzętu teleinformatycznego. Znajdą zastosowanie w serwerowniach komputerowych, zakładach przemysłowych, teletechnice, energetyce, studiach nagraniowych, większych sklepach, a także placówkach edukacyjnych czy nawet na statkach. Jeżeli zainteresowały Cię dostępne w expondo.pl szafy serwerowe, sprawdź także stoliki na laptopa i uchwyty na komputer.

Szafy zgodne ze standardem

Sprzęty umieszczane są zazwyczaj na specjalnym koszyczku z ząbkami, który instaluje się wewnątrz profilu szafy. Do oznaczania pojemności mebla używa się standardu U. Jednostka ta określa wysokość pojedynczego slotu. 1U wynosi 44,45 mm. Meble produkuje się w kilku rozmiarach szerokości. Najczęściej spotykane są szafy i stojaki o wymiarach 19”, 23” – nieco rzadziej 10” i 24”. Przed zakupem szafy typu rack należy sprawdzić czy jej specyfikacja będzie odpowiednia dla danego modelu urządzenia.

Oferowane w naszym sklepie szafy sieciowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Posiadamy zarówno małe (6U, 10”), jak i większe szafy (15U, 19”).

Solidne i wytrzymałe szafy krosowe

Zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych to sprawa kluczowa podczas eksploatacji urządzeń elektronicznych. Wszystkie nasze szafy rack posiadają bardzo solidne i wytrzymałe obudowy. Marka Fromm & Starck zadbała o to, by drzwi z hartowanego szkła umożliwiały wygodny monitoring wnętrza. Zamek na klucz zapobiega dostępowi osób postronnych. Meble mają otwory wentylacyjne, co gwarantuje utrzymanie w środku optymalnej temperatury (sprzęty elektroniczne nie przegrzewają się).

Zaopatrz się w profesjonalne szafy rack do serwerowni, zamawiając je pod wskazany adres!