Stojaki na bagaż

Zainspiruj się blogiem expondo

Stojaki na bagaż oferowane przez expondo.pl przystosowane zostały do bardzo dużych obciążeń. Jest to możliwe dzięki solidnej ramie łączonej za pomocą spoin i śrub oraz mocnym pasom z wytrzymałego materiału. W efekcie osiągnięto nośność sięgającą ponad 50 kg.

Prezentowane konstrukcje są też bardzo stabilne. Wynika to z wielkiej precyzji wykonania, charakteryzującej markę Royal Catering, a także z zastosowanych przez nią innowacyjnych rozwiązań technicznych. Ramiona stojaków wzmocniono bowiem prętami usztywniającymi. Dzięki nim stateczność zostanie zachowana nawet w przypadku ciężkich walizek, toreb itp.

Stojaki bagażowe Royal Catering – bezkonkurencyjna stabilność

Stojaki bagażowe to idealna propozycja dla firm świadczących wszelkiego rodzaju usługi hotelarskie. Kompletując wyposażenie, warto zapoznać się z ofertą expondo.pl, w której dostępna jest też bogata kolekcja sprzętu gastronomicznego, podzielona na wiele zróżnicowanych kategorii. Wszystkie one cieszą się dużą popularnością, a są to m.in. fontanny czekoladowe, dyspensery do soków lub zaparzacze do kawy .

Elegancja, wygoda, funkcjonalność

Zastosowana do produkcji stojaków na bagaż stal nierdzewna, oprócz tego, że stanowi gwarancję odporności na korozję, trwałe zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, jest też materiałem o niezwykle gładkiej, błyszczącej powierzchni. W połączeniu z czernią pasów, na których ustawia się bagaż, uzyskany został atrakcyjny wizualnie efekt, stanowiący jedyną w swoim rodzaju ozdobę każdego wnętrza.

Stojaki bagażowe od Royal Catering charakteryzują się też składaną konstrukcją. W przypadku nieużywania można więc szybko zmniejszyć ich gabaryty i przetransportować w dogodne do przechowywania miejsce. Podczas tej czynności pomocna będzie część ramy do podpierania bagażu. Stanowić będzie ona bowiem bardzo wygodną rączkę usprawniającą mobilność.

Na stronach internetowych sklepu expondo.pl znajdziesz wiele nowoczesnych produktów wysokiej jakości. Chcąc wyposażyć swój obiekt lub firmę z branży HoReCa, zapoznaj się z naszą ofertą. Atrakcyjną propozycję stanowią np. warniki do makaronu, tostery, a także podgrzewacze do filiżanek.