1 - 24 z 63 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Wyposażenie salonu fryzjerskiego: oferta sklepu internetowego expondo.pl

Marka Physa oferuje profesjonalne wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wśród prezentowanych produktów znajdują się m.in. myjnie fryzjerskie, umywalki, fotele oraz praktyczne pomocniki. Do wykonania wszystkich artykułów zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały. Przy produkcji położono szczególny nacisk na staranne wykończenie detali. Proponowane w naszym sklepie meble fryzjerskie doskonale sprawdzą się w codziennym, regularnym użytku.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego dostępne w naszym sklepie wyróżnia się solidnością oraz gustownym designem. Fotele fryzjerskie pokryto wytrzymałą, przyjazną w dotyku skórą ekologiczną, którą łatwo zachować w czystości. Przenośne umywalki i myjki dysponują regulowanym kątem nachylenia mis. Tego rodzaju rozwiązania zwiększają komfort zarówno klientów, jak i pracowników.

Ergonomiczne i trwałe meble fryzjerskie

Ergonomia to nie jedyny cel przyświecający marce Physa. Wyposażenie salonu fryzjerskiego sygnowane jej logiem charakteryzuje się także dużą trwałością. Przykładowo, fotele posiadają stalową konstrukcję, dźwignię działającą poprzez układ hydrauliczny i wypełnienie z gąbki odpornej na odkształcenia. Elementy wybranych modeli mają chromowaną powierzchnię. Zamów już dziś profesjonalne meble fryzjerskie w sklepie expondo!

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojego salonu, gdzie będziesz przeprowadzać zabiegi fryzjerskie, manicure i nie tylko? Zobacz nasze produkty w kategorii biurka do manicure oraz krzesła siodłowe!