Skrzynki na klucze

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Dostępne w oficjalnym sklepie producenta skrzynki na klucze marki Stamony należą do linii artykułów przydatnych zarówno małym firmom, jak i odbiorcom prywatnym. Odnajdą się zwłaszcza w miejscach, gdzie z kluczy korzysta na przemian kilka osób. Jeśli zainteresowały Cię te artykuły, sprawdź także ofertę naszych bram garażowych oraz sprzętów ogrodniczych.

Sejfy na klucze i nie tylko

Prezentowane sejfy dają poczucie bezpieczeństwa i pewności, że klucze przechowywane są we właściwych warunkach. Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Doskonale chroni przed dostępem niepowołanych osób także umieszczone wewnątrz inne drobne przedmioty: piloty do bramy, garażu, kartę dostępową itp. Dzięki zamknięciu na kilkucyfrowy kod złamanie szyfru jest niemal niemożliwe.

Łatwy i szybki montaż to kolejna zaleta oferowanych szafek. W zestawach znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria mocujące. Część modeli ma formę kłódki, którą prosto  przymocować np. do kraty w oknie, barierki itp.

Niemiecka jakość oraz korzystna cena

Jeżeli potrzebujesz trwałego sprzętu wysokiej jakości, zaufaj ofercie expondo.pl. Nasze artykuły powstają w oparciu o projekty niemieckich inżynierów. Stały nadzór nad procesem produkcji sprawia, że do Twoich rąk trafia asortyment o wysokich parametrach użytkowych, który charakteryzuje się dużą różnorodnością, łatwą obsługą, nowoczesnym wzornictwem, a także korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Grono naszych usatysfakcjonowanych klientów stale rośnie, dołącz do nich i zamów wszystkie niezbędne Ci sprzęty z dostawą pod wskazany adres!