Skrzynki na klucze

Zainspiruj się blogiem expondo

Metalowa skrzynka na klucze do domu, biura, hotelu

Prezentowane skrzynki na klucze należą do linii artykułów przydatnych zarówno małym firmom, jak i odbiorcom prywatnym. Odnajdą się zwłaszcza w miejscach, gdzie z kluczy korzysta na przemian kilka osób. Jeśli zainteresowały Cię te artykuły, sprawdź także ofertę naszych sejfów i kasetek, urządzeń do kontroli dostępu oraz profesjonalnych fotopułapek.

Ścienny sejf na klucze firmy Stamony: wygoda i bezpieczeństwo

Dostępne w oficjalnym sklepie producenta sejfy na klucze marki Stamony dają poczucie bezpieczeństwa i pewności, że klucze przechowywane są we właściwych warunkach. Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Doskonale chroni przed dostępem niepowołanych osób także umieszczone wewnątrz inne drobne przedmioty: piloty do bramy, garażu, kartę dostępową itp. Dzięki zamknięciu na kilkucyfrowy kod złamanie szyfru jest niemal niemożliwe.

Łatwy i szybki montaż to kolejna zaleta oferowanych skrzynek. W zestawach znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria mocujące. Część modeli ma formę kłódki, którą prosto przymocować np. do kraty w oknie, barierki itp.

Niemiecka jakość oraz korzystna cena

Jeżeli potrzebujesz trwałego sprzętu wysokiej jakości, zaufaj ofercie expondo.pl. Nasze artykuły powstają w oparciu o projekty niemieckich inżynierów. Stały nadzór nad procesem produkcji sprawia, że do Twoich rąk trafia asortyment o wysokich parametrach użytkowych, który charakteryzuje się dużą różnorodnością, łatwą obsługą, nowoczesnym wzornictwem, a także korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Grono naszych usatysfakcjonowanych klientów stale rośnie. Dołącz do nich i zamów wszystkie niezbędne Ci sprzęty z dostawą pod wskazany adres!