Zasilacze Laboratoryjne

Zainspiruj się blogiem expondo

Zasilacze laboratoryjne marki Stamos Soldering to urządzenia, które sprawdzą się w laboratoriach, pracowniach, serwisach i warsztatach elektronicznych. Dzięki precyzyjnym pokrętłom sprzęt ten pozwala na płynną regulację parametrów pracy i szybki ich odczyt na wyraźnych wyświetlaczach LED.

Oprócz zasilaczy laboratoryjnych w ofercie expondo.pl znajdują się m.in. również profesjonalne wagi, a także szeroka gama sprzętu gastronomicznego oraz innych urządzeń do przemysłowego lub prywatnego użytku.

Wszystko do Twojego warsztatu – expondo.pl

W każdym profesjonalnym serwisie elektroniki powinny znaleźć się nie tylko separatory LCD, ale także zasilacze laboratoryjne. Urządzenia te okazują się bardzo pomocne w trakcie testów funkcjonalnych, przeprowadzanych podczas prac naprawczych.

Produkty Stamos Soldering znajdują swoje zastosowanie w serwisach, warsztatach, laboratoriach, w obszarze przemysłowym, w instytutach badawczych, instytucjach edukacyjnych, firmach telekomunikacyjnych itp.

Zasilacze laboratoryjne zawarte w ofercie sklepu expondo.pl doskonale spisują się podczas współpracy ze stacjami lutowniczymi marki Stamos Soldering.

Prezentowane urządzenia umożliwiają precyzyjne ustawienie napięcia wyjściowego oraz wartość prądu wyjściowego. Jako źródła energii używają konwencjonalnych gniazdek 230 V, a połączenie obiektów następuje za pośrednictwem wtyków bananowych. Przewody pomiarowe są dostarczane wraz z produktem.

Marka Stamos Soldering to znak rozpoznawczy dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują niezawodnych, profesjonalnych elektronarzędzi. Oczywiście jakość tych produktów jest tak samo wysoka jak rozwiązania stosowane w przypadku spawarek MIG MAG lub przecinarek plazmowych od Stamos Welding Group.

Sklep internetowy expondo.pl to źródło oferujące niezawodny sprzęt, który sprawdzi się podczas rozmaitych prac warsztatowych. Wysoka jakość dotyczy więc nie tylko zasilaczy laboratoryjnych.

Zasilacze Stamos Soldering do różnych zastosowań

Napięcie wyjściowe i natężenie są wyświetlane cyfrowo z dokładnością do 0,1 V i 0,1 A, za pomocą wyświetlacza LED. Zasilacze laboratoryjne Stamos Soldering zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach warsztatowych. Wszystkie urządzenia wyposażono w obudowę wykonaną z wytrzymałej stali.

Prezentowany sprzęt może pracować w temperaturze otoczenia od -10 do 40 stopni Celsjusza i wilgotności powietrza niższej niż 90%. W przypadku gdy dojdzie do wzrostu ciepła wewnątrz obudowy, aktywuje się zintegrowane zabezpieczenie termiczne, które uruchamia wentylator chłodzący.

Każdy zasilacz laboratoryjny marki Stamos Germany wyposażony został w bezpiecznik, umieszczony w tylnej części obudowy. Z chwilą gdy dojdzie do jego przepalenia, można łatwo i wygodnie dokonać wymiany.

Oprócz wysokiej jakości elektronarzędzi oraz różnego rodzaju urządzeń przemysłowych w sklepie expondo.pl znajduje się również profesjonalny sprzęt gastronomiczny marki Royal Catering . Oferta zawiera m.in. wilki do mięsa, a także szatkownice kuchenne.